zalubena do alkoholika

Príspevok v téme: zalubena do alkoholika
laura0032

ahojte,
mala som 2 rocny vztah s muzom, ktoreho som lubila, no prekazali mi na nom veci ako alkohol, cigarety, nezodpovednost. pil dost casto, asi dva krat mesacne prisiel opity na mol. stale som mu hrozila rozchodom a davala sance. pred par mesiacmi som sa s nim rozisla, no nedokazem na neho zabudnut. stale mi vola a prosi o poslednu sancu. slubuje ze uz prestane pit, no ja mu nejako nedokazem uverit, hoci by som mu verit chcela, kedze som ho neprestala lubit. myslite, ze sa oplati davat este sancu? ako zabudnut na niekoho koho lubite, a viete ze on lubi vas no okrem vas aj flasu?

mámtakéhodom

keď sme spolu chodili,vedel,že mi vadí alkohol aj fajčenie - dával si pozor, ustrážil si to, nemali sme možnosť spolu bývať, tak som to ani nezistila za celú dobu,a raz,keď mal !raz! vypité, dala som mu kopačky, no prosil a ja som poľavila - sme manželia a ja s ním nemôžem ísť na zábavu, svadbu, ples, ak nechcem mať s ním problémy do rána, lebo potom nevie, kde je a čo robí a ja som v strehu do rána a na druhý deň musím fungovať akoby som spala celú noc - utekaj dievča a nenaleť na sľuby, budeš ľutovať! spomeň si na moje slová - potom!

diliika

Pozor: on ma radcej flasu a vzdy to tak bude,takze nesnivaj,poznam to z vlastnej skusenosti.Ja osobne po mojich skusenostiach by som sa mu oblukom vyhla.Ver mi,ze to co ti slubuje,nesplni.Drzim ti palce aby si sa od neho odputala.

alenka_maxova

dalsia, ktora skonci ako tyrana zena :) Vela stastia :) "nedokazem zabudnut na alkoholika" :D :D preboha! Zobud sa! Na svete je milion LEPSICH muzov, ako tento...ale sak, je to na tebe, ked si chces dokaslat zivot, lub ho dalej :)

Tany

Alkoholik nikdy neprestane piť aj keď ti to 1000000x sľúbi. Vydrží mu to možno týždeň- dva a bude to tam kde predtým...
Držím palce nech sa správne rozhodneš!