Krivé obvinenie

Príspevok v téme: Krivé obvinenie
IVAN444

Máme problemy nejakých paru týždnov s priateľkov a dnes sa mi prestala ozývať ked som snou písal.
Totálne som to pokašľal a prvý krat v živote som spravil to, že asi išla niekam vonku a kto vie či s nejakým chalpom nie je atd... nikdy som to nespravil. Neviem čo mam robiť.

Ostal som sa debila, čo si aj zaslúžim. Vraj jej neverí, čo si myslim o nej atd...

Je mi na nič zo mna, veľmi mi je zle a buši mi srdce... z toho čo som spravil, nie som taký, neviem čo mi preplo, je na mna veľa teraz toho...

AKo to mam odčiniť, teraz som u nej totálne na nule,

IVAN444

Ja si chybu uvedomuje bonaD. Včera som mal ťažký den a neviem čo mi .... v hlave.

Taku chybu som ešte nespravil ako včera. Kým sa vrátim zo služobky, tak dúfam, že už nebude po všetkom. Všetko je na spadnutie a tým včerajškom som si to len pokazil. A ten sused sa vyjadril a stiahol a teraz sa hra na dobreho suseda, chápaveho a čakajúceho... nič horšie byť nemôže... Ak by som mu aj naplieskal o čom pochybujem, nakolko mam asi o 30 kil menej tak by to tá moja neprežila čo som spravil...

dana660xz

juj ivan a kedy sa vratis zo sluzobky? lebo cez telefon sa jej akosi nechce pochopiť že si priznávaš chybu a ospravedlnuješ sa jej. najlepšie je osobne stretnutie s nejakou kytičkou, veď bol včera aj valentín. a ivanko buď chlap, no veď ktora žena by chcela nejakeho ufňukanca, ktorí sa bojí, že o ňu príde? chlap musí byť chlap a nie padavka.

Annika1987

Ivan, tvoj zakladny problem nie je ziarlivost ani tvoja priatelka, ale tvoj sused. Pripisujes mu ako chlapovi same superlativy a uz len cakas, kedy mu ta tvoja podlahne. Musis si uvedomit jednu vec - ty mozes svoju priatelku stratit nie kvoli nemu ale kvoli svojej ziarlivosti. Bud si uvedomis, ze tvoja priatelka nie je ziadna krava bez inteligencie, ktora sa sprava pudovo ako zvieratko, alebo sa uzieraj, znic si vztah a cely zivot si budes nadavat. Vyries si sam v sebe svoje komplexy zo suseda.

Abe.

Ivan: V prvom rade tresni susedovi po papuli ked si dovoli balit tvoju zenu pred tebou. Sprav mu hocico zle. Si chlap. Ziaden slusny sused nebali cudziu manzelku. Je to hajzel a nemaj s nim zlutovanie.

V druhom rade si najdi zrelu zenu. Naco sa mas s takou trapit? Mozno ti ani nebude verna a budes vychovavat cudzie deti. Ta zena ti nic neda. Najdi si taku, ktora vie co je vernost, pochopenie, ktora ti sama zavola a porozprava sa s tebou, s ktorou budete mat sny... To je skutocna laska.

Existuju vela zien ktore su pekne a vedia co je to vazit si muza. Len ju musis najst. Zena sa ma hladat cez kostol a nie cez postel.

IVAN444

No presne, tak máme vzťahové problémy. Teda dneska je moderná nervozita.
Ten sused vyzerá dobre, je to športovec, riadny chlap a navyše sympaťák...

Ja viem, že je chyba vo mne, ale ked som pod tlakom tak vždy takuto hluposť utrusim a potom neviem čo robiť. Dneska nezaspim už

IVAN444

Stalo sa, pisal som že ma to mrzi, že som pod tlakom. Ze vie aký som, že to nerobim. Vraj je mimo z toho čo som jej napsíal, a nech sa jej neozývam už.
Bojím sa že tomu susedovi, som len body pripísal teraz. Ze si to nevyžehlim u nej.
Všetko sa ruca a ešte ja som toto spravil.
Nespoznávam sa, ale ona nechápe, že ja sa bojím že o nu pridem, a že to čo som jej napísal uprimne ľutujem a že som ju len chcel vyprokovať aby mi hned ospisala kde je...

alenka_maxova

ivan, pises, ze ona je pekna baba a preto ziarlis. Ale uvedom si, ze aj napriek tomu, ze je pekna, chyba je v tebe. Ziarlivost je vysledkom len a len naseho nizkeho sebavedomia, nie toho, ze je partner pritazivy. Skus jej viac verit. Nedovera dokaze robit zle veci vo vztahu

Maoam

Ivan a ake problemy ste medzi sebou teda mali v poslednej dobe, ked pises ze to skripe?

mas strach, ze ju stratis a ze ju uchmatne iny (podla teba lepsi, ako ty)