Krivé obvinenie

Príspevok v téme: Krivé obvinenie
IVAN444

Máme problemy nejakých paru týždnov s priateľkov a dnes sa mi prestala ozývať ked som snou písal.
Totálne som to pokašľal a prvý krat v živote som spravil to, že asi išla niekam vonku a kto vie či s nejakým chalpom nie je atd... nikdy som to nespravil. Neviem čo mam robiť.

Ostal som sa debila, čo si aj zaslúžim. Vraj jej neverí, čo si myslim o nej atd...

Je mi na nič zo mna, veľmi mi je zle a buši mi srdce... z toho čo som spravil, nie som taký, neviem čo mi preplo, je na mna veľa teraz toho...

AKo to mam odčiniť, teraz som u nej totálne na nule,

IVAN444

TAk skúsim znova, prepáčte ale som strašne nervozny ani neviem čo a jak píšem.

Máme s priateľkou už dlhšie problémy a dneska uprostred komunikácie cez sms prestala písať a odišla do obchodu.
SOm teraz na služobke a na koľko je to veľmi pekná žena, tak na nu aj žiarlim a chlapi jej samozrejme nedajú pokoj a obzvlášť náš sused, ktorý sa tým akože ani netají a dobre spolu vychádzaju.

Strašne som sa preľakol od kedy to ten debil povedal pred nou, že je pekná a že by ju chcel a dnska tak zrazu odišla, ja som sa neovladaol a napísal jej, že isto išla k nemu na kávu a že kto vie čo robia atd...

Nakoniec napísala, že bola len vo večierke a že pekne čo si o nej myslím, že to nechápe.
Už som sa ospravedlnil asi 300 krat, ale neviem čo mám robiť.
Je mi veľmi zle, buši mi srdce a je mi do plaču.
Co mám robiť, dosť to škrípe medzi nami a teraz som toto do toho tresol, je mi zle zo seba... Nie som taký, ale som dosť pod tlakom s problemov teraz, tak preto som to tak napisal jej.

xy:)

ahaaaaaaaa... ze on spravil krive obvinenie.. hm, no ved z nuly sa moze clovek dostat uz len hore, tak pekne vysvetli svoje konanie, ona to pochopi

Maoam

urobil jej nepravom ziarlivostnu scenu a ona sa teraz odmlcala a on nevie, co ma teraz robit aby to zachranil medzi nimi