Krivé obvinenie

Príspevok v téme: Krivé obvinenie
IVAN444

Máme problemy nejakých paru týždnov s priateľkov a dnes sa mi prestala ozývať ked som snou písal.
Totálne som to pokašľal a prvý krat v živote som spravil to, že asi išla niekam vonku a kto vie či s nejakým chalpom nie je atd... nikdy som to nespravil. Neviem čo mam robiť.

Ostal som sa debila, čo si aj zaslúžim. Vraj jej neverí, čo si myslim o nej atd...

Je mi na nič zo mna, veľmi mi je zle a buši mi srdce... z toho čo som spravil, nie som taký, neviem čo mi preplo, je na mna veľa teraz toho...

AKo to mam odčiniť, teraz som u nej totálne na nule,

Maoam

piktogram, vidim to trochu inak, ako ty

mat vztah s emocne nestabilnou osobou, nevyrovnanou, nerozhodnou, ktora meni nalady a nazory viackrat za den je peklo

a sama uznas, ze dlhdobo to nemoze zvladnut nikto, vecne sa prisposobovat meniacim sa naladam toho druheho, nevediet, na com si, rano o 9 sa veci maju tak, vecero 21h zasa inak

na tom sa NEDA postavit ziadny seriozny, vyrovnany vztah, ktory by obom dal nieco pozitivne a stabilne

a ano, z toho, co Ivan pise, si myslim, ze je labilna, emocne nestabilna a ma hystericke prejavy, ciastocne mi znie dokonca akoby mala HPO

piktogram

Maoam: hystericka? nepovedala by som.

Clovek ma totiz kedykolvek pravo zmenit svoj nazor. A ty mas pravo sa podla toho zariadit.

Viete, to, co som pisala Ivanovi o ocakavaniach plati na kazdeho. Ak sa totiz niekto nesprava podla NASICH ocakavani, ani sa len nesnazime jeho pohnutky chapat. Ci uz su dobre, alebo nie. A to je chyba.

Velmi radi zabudame, ze aj my sme len ludia, aj my robime chyby.. a aj my sa z nich ucime. Kazdy ma pravo na chybu, omyl.. riesenim nie je davat mu to "vyzrat". Riesenim je predovsetkym ujasnit si sam v sebe, co a ako chcem. A podla toho sa zariadit.

Ivan, aj dotycna slecna by si mali v hlave zrovnat, ci o seba vlastne maju este zaujem, ci si vedia predstavit "spolocne" fungovanie. A potom sa stretnut, v klude sa porozpravat. A ak sa ich zaujmy nestretnu, v klude a dostojne si ist kazdy svojou cestou. Bez urazok, kriku, ci osocovania. Rozum mame totiz na to, aby sme ho pouzivali. Uz nemame predsa 15, aby sme sa oduvali, urazali a chovali sa ako zbabelci.

Maoam

Ivan, uprimne, teraz by som ju naschval nechala smazit sa, uz len za toto spravanie...nie ze hned pribehnes ako poslusny psik.

Maoam

ta zenska sa predsa neda brat vobec vazne, kolko ma rokov? 18? rano tak, vecer onak, ale ako ti mohla napisat, ked si vymazala vsetko vratane tel. cisiel?? :-DDDD

ja neviem, mne by siblo z takej osoby, ktora je uplne labilna, hystericka a nevie, co chce, vsak sa na ziadnu vypoved nemozes spolahnut, lebo ju zasa zmeni este v priebehu toho isteho dna

nezrela, nerozhodna

hrozne

IVAN444

Prave mi napisala, ze jej mam prepacit ako to poriesila, ze sa splasila ale ze ma na mna nervy za to. No co mam na to napisat. . Neviemm...

melindaaa

abe

a ty si jasnovidec ci co si ked to tak presvedcivo pises, ze ma urcie ineho.. alebo to je len tvoja vymyslena teoria.. neviem je mi to smiesne... ale ako myslis :)