Cviky na predĺženie kostí?

dane

Používateľ
soker
dátum a čas príspevku
15.02.12 16:37
IP adresa
206.25

lost a lili,ako nechápem čo to má s týmto spoločné.

Lj : ale ak mám skrivenú chrbticu a ked toto budem cvičiť,vyrovnám sa potom ako lata a o 2-3cm sa ved trocha predĺžim no nie?

soker

no áno to mám každý tretí týždeň mám vyšsie čiarku,ale to môže byť aj preto ze este rastiem .mám iba 15

Lj

schvalne sa odmeraj teraz pred cvicenim ked mas ohnutu chrbticu[alebo este lepsie-urob si niekde meter na stenu a meraj sa obcas a uvidis podla merania ako sa meni vyska]a stale si poznac datum aby si mal prehlad

Lj

no ano opticky sa predlzis to je pravda lebo teraz ked ju mas krivu si nizssi.Ale ci presne o 2-3cm to ti nemozem napisat.

soker

lost a lili,ako nechápem čo to má s týmto spoločné.

Lj : ale ak mám skrivenú chrbticu a ked toto budem cvičiť,vyrovnám sa potom ako lata a o 2-3cm sa ved trocha predĺžim no nie?

Lj

soker tie cviky nie su na to aby si vyrastol,ale aby si nemal krivu chrbticu a svaly aby ti spevnili a boli pevne okolo kosti.Nebude ta nic boliet.Ale urcite to nie je na rast.A nebude ta tahat chrbtica ku zemi lebo chrbtica sa zvykne ohybat/pri nespravnom sedeni a drzani/ a tym sa zmensuje vyska cloveka vekom.A ked budes pravidelne cvicit zachovas si svoju vysku aj na starobu.