Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Resekcia a endodoncia...bolesti po

Príspevok v téme: Resekcia a endodoncia...bolesti po
resekciaaaaa

Dobry den...ma niekto skusenosti s resekciou korenoveho hrota a zaroven s endodonciou?...tieto dva zakroky mi boli robene naraz pred cca 2 mesiacmi.Na mieste resekcie po stlaceni pocitujem neprijemny tlak, nie vyslovene bolest, aj ked neprijemne to je,kedze je to horna dvojka, koren zasahoval niekde k nosu niekedy ten tlak citim aj bez dotyku a az sa mi chce kychnut z toho niekedy(viem znie to vtipne)nemam bolesti ale je to neprijemne.. napriek tomu ze zub je logicky mrtvy, pocitujem \"v nom\" akesi pulzovanie.Neviem co si mam mysliet, chystam sa samozrejme k lekarovi na kontrolu s tym, len ma zaujima ci je to bezny priebeh, ci s tym ma niekto skusenosti, pripadne co sa stym potom robi...dakujem

resekciaaaaa

To si aj ja myslim ze je tam zapal...je aj ina moznost ako to vyriesit ako dalsi zakrok? Ak je zakrok potrebny tak dalsia resekcia ci staci vyvrtat zub a z tadial to vycistit? Zaujimalo by ma z coho akoze je to zapalene. Kym som to nemala cele otvorene a resekovane nic ma nebolelo a zrazu toto...:/

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Resekcia a endodoncia...bolesti po - Fórum - ZDRAVIE.sk