Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vrátenie tovaru - späť peniaze

Príspevok v téme: Vrátenie tovaru - späť peniaze
Ondis25

Zdravím, chcem sa s vami poradiť. V sobotu som si kúpil kancelársku stoličku, no po niekoľkohodinovom sedení na nej som zistil, že ma núti hrbiť sa. Preto by som ju chcel vrátiť. Kontaktoval som emailom spoločnosť kde som ju zakúpil, odpovedali mi že tovar môžem vrátiť do ôsmich dní bez udania dôvodu a oni mi vrátia späť peniaze vo forme poukážky ich do reťazcu. Radšej by som prijal peniaze a poobzeral sa niekde inde, lebo v ich reťazci som si žiadnu inú nevybral. Môžem sa nejako brániť, alebo sú v práve oni? Stolička je nepoškodená, mám ešte originál balenie a samozrejme všetky papiere od nej. Mám to nechať tak a nechať si ju? Vyšla ma na 160€ a to je pre mňa dosť peňazí. Ďakujem za vaše rady.

jankaaaaaaaaa

a ked tu stolicku nechces, tak si vezmi poukazku. ved ju nemusis hned pouzit a po case tam mozno nieco pekne dostanu co sa ti bude hodit do bytu

jankaaaaaaaaa

neviem ako ta stolicka NUTI hrbit sa. ale ak to je obycajna stolicka, tak hrbis sa kvoli svojim skratenym a predlzenym svlaom.

ajajja

Predávajúci nie je povinný vziať tovar späť. Je to jeho dobrá vôľa, že tak urobí, ale nie povinnosť ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vrátenie tovaru - späť peniaze - Fórum - ZDRAVIE.sk