Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suche vlasy

Mery626

na suche vlasy odporucam kokosovy olej je to super na znicene konceky... ja si ho objednavam z netu kvalitny, ale kupit sa da aj v DM drogerke stoji okolo 7eciek

aaaaaaaa

urcite je to individualne niekomu pomoze to inemu zas to. ja z vlastnej skusenosti napisem,ze po pol roku uzivania zinku som nevidela ziadnu zmenu.. akurat v imunite, ze som nebola ani raz chora aj ked bola rozsirena chripka....

a k veci.najlepsie su vitaminy konkretne urcene na vlasy ktore kupis v lekarni, ale necakaj, ze to bude za par supiek priprav si aspon 20€ ak chces skutocne viditelny vysledok..neviem ako sa o svoje vlasy staras.. urcite sa daj podstrihnut... a zacni uzivat tie vitaminy

kedze som chodila na skolu s kozmetickym zameranim mozem odporucit a nielen ja ale kazda jedna osoba ktora skusila sampon ktory kupis v lekarni vola sa FITOVAL stoji okolo 5€ ale viditelne mi za mesiac podrastli vlasy...popytaj sa na to v lekarni..

ono to je aj geneticke dane a s tym nespravis nic.. a dalsia dobra rada- brazilsky keratin..

aby som to zhrnula pretoze problem je v nutri organizmu povacsine a my k tomu prispievame povrchovo
1. kup si vitaminy zacni ich uzivat
2. brazilsky keratin
3.podstrihni rozstiepene konceky
4.kup si sampon FITOVAL zacni ho pouzivat
5. kedze neviem ako sa staras o svoje vlasy pre istotu napisem par rad
-nesuchat vlasy o seba pri umyvani
-nesuchat vlasy uterakom, iba vyzmykat
- nechat volne vysusit
- pred zehlenim pouzit kvalitny pripravok najlepsie z kadernictva
-po zehleni naniest male mnozstvo olejceka na konceky vlasov aby si ich zbytocne nezatazila...

je to troska nakladnejsie ale tu je moja rada ak chces skutocny vysledok

jankaaaaaaaaa

vlasy nechaj volne vyschnut a spi bez gumicky vo vlasoch. najlepsie je si dat postupne ostrihat vlasy ak ich mas znicene na koncoch

annag

ahojte, mam tiez suche, poskodene vlasy... prestala som si ich farbit, zehlit, pouzivat laky tuzidla atd. nechavam si ich odrast.. tie odrastene vlasy su uz krasne zdrave... a tak sa pytam aky uces najmenej nici vlasy? chcem si ich nechat narast tak pod lopatky, po pas... ako to pojde. Po umyti si ich vzdy zapletiem do vrkoca, hlavne cez noc nech sa mi zbytocne o seba netru. Je to dobre? nerobim pravi opak? neskodi im to? ze su stale zapletene vo vrkoci...hm?:)

jaja535

jednoznačne GLISS KUR maska so 7mi olejmi a na rozštiepene končeky!!!!! najlepšie čo na vlasy može byt :) odporučam .. ked si ich budeš umyvat každý 3,2 den a budeš si to vmasirovavat do hlavy ......lebo masirovaním hlavy sa ti prekrví pokožka hlavy čo podporuje rast vlasov ! za 2 mesiace mi vlasy narastli cca o 4 cm .. tusimže aj o viac :) vrelo odporúčam :)

danielaaa

No ak ich mas take suche, ze sa ti na koncoch lamu, tak ani neporastu, skrat ich, trosku sa o ne staraj olejceky, masky a tak a oni porastu urcite :)

jajaja295.

ja som tiez kedysi uzivala zinok, ale ziadnu zmenu som nevidela...teraz uzivam vitaminy urcene pre vlasy a je to lepsie

maruska123

ale ako som uz napisala, necakaj zazraky hned, to trva aspon 3 mesiace, ja som mala viditelne vysledky az tak nejak po pol roku, ale stalo to zato..dokonca mi aj kadernicka vtedy povedala, ze ake mam dobre vlasy-prekvapivo

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Suche vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk