Balea vlasova kozmetika

Mery626

sampon od balei som mala kokosovy a marhulovy, taky obycajny nic extra... jedine sprchace sa mu lubia aku maju krasnu vonu alebo peelingy

enly

Ja používam Balea šampón na blond vlasy+kondicionér+maska pre blond vlasy takom v pytlíčku. Takisto odporúčam Baleu kokosovú radu - hlavne masku Colorglanz 2 minuten kur a potom kokosovú masku v pytlíčku. Tá je super! Vlasy sú hebké, ľahko rozčesateľné a to všetko za pár kačiek

paganstorm

okrem značky deMiclen nijako v šamponoch rozdiely nerobim, podla mna je taky isty ako značkove žbrndy, mala som kokosovy pekne vonia ale to je všetko, nie je zly, ale nie je ani ničim vynimočny, vyhodou však je krasna kokosva vona ktora sa na vlasoch udrži pomerne dlho

suzanitka

Ja som si pred týždňom kúpila Balea Professional Braun Spülung- oplachový balzam na hnedé vlasy..pretože mi došiel kondicionér a chcela som vyskúšať niečo nové a pritom lacné... čo ma na ňom uchvátilo je krásna vôňa....ale zatiaľ nejaké extra zmeny nevidím mala som ho zatiaľ iba raz na vlasoch :) vlasy sa rozčesávajú v pohode, nezamastil ich príliš...to je hlavné :D