Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kolko dni ste vydrzali nemasturbovat?

0vecka

prava tpch nepraskli ale dostavili sa zapaly atd... imho je to blbost sa snazit vydrtzat co najdlhsie pokial to nieje nejaka uchylka atd

u mna to bolo max 5 dni a to preto aby som nazbieral kvalitnejsie spermie...

SiskaV

Viem že je otázka smerovaná na chalanov ale mne to nedá neokomentovať :D viem aké to je snažiť sa "abstinovať" dlhší čas :D kedysi som sa snažila čo najdlhšie a minimálne mesiac :D vydržalo mi to presne 22dní a to je aj môj rekord ktorý už nikdy neprekonám a ani nechcem :D nedokážem si predstaviť že počas plodných dní kedy sú ženy najviac chtivé by som sedela doma so založenými rukami :D a keďže som násťročná nevydržím bez toho ani týždeň :D.. držím ti palce :DD

Oleo

Ja som vydržal tak maximálne 3 dní a na štvrtý deň má sľktráfalo. Ale vydržal som aj 8dni keď som nemal chuť a to som sa divil

prava tpch

arman, semenniky z toho este nikomu nepraskli. Takze skludni hormon a lesenie fujary nemusis vesat hned na verejne forum. Je to uchylne.

wreck

presne si to nepamatam, ale napriklad pri traumatizujucich zazitkoch na to ani len nepomyslis, a nie je nic vynimocne ak to trva aj niekolko tyzdnov, ci mesiacov.

z vedomeho rozhodnutia som to tusim nikdy neskusal alebo si uz nespominam, takze nejako velmi dlho to urcite nebolo.

ale zaujalo ma nieco ine vzhladom na zaradenie temy: nemasturbovat je nejaka nova muzska choroba? ak je, da sa ziskat alebo je geneticky podmienena? ci si mam davat pozor alebo co. :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kolko dni ste vydrzali nemasturbovat? - Fórum - ZDRAVIE.sk