Rodičia a frajerka

Príspevok v téme: Rodičia a frajerka
Robin19

Dobrý deň,

potreboval by som radu, neviem ako ďalej.. Všetko sa to zhoršilo minulú nedeľu, keď k nám prišla spať moja frajerka, všetko vypadalo normalne, matka si s ňou pokecala v kuchyni asi tak hodinu a pol a popíjala alkohol a rozoberali frajerkinu rodinu, takže bola v náladičke, neskôr začala chodiť do izby a dávať mi trapné otazky na ktoré sa zvyčajne nepýta, ( ale to vždy a myslím že každá matka )takže som občas "prevracal oči" a s úsmevom ma uporozňovala nech to nerobím atd. Potom ráno ked som frajerku bol odprevadiť a prišiel som domov, začala mi nadavať že prečo som prevracal oči a že si to nepraje v jej byte a že keď sa takto mienim chovať nadalej tak že si ju doma nepraje vidieť. V zúrosti som povedal že o.k. Toto bolo v nedelu.

V pondelok sme sa o ničom nerozpravali a choval som sa normalne akoby som na to zabudol.

Včera ( utorok ) sme sa ani nehadali a zničoho nič sa ma opýtala že či mienim ísť po maturite k ním bývať. Že majú veľký dom, že mi tam bude dobre a podobne veci. ( ich rodina má stavebnú firmu takže sú lepšie finančne situovaný ), povedal som že nie prečo sa pýta a čo už odpovedala si už nepamätám. Len potom neskôr sa pýtala či tam idem spať v piatok a že tam mam ostať až do pondelka že ma nechce cez víkend doma vidieť a že tam mam byť aj na moje narodeniny v pondelok. Povedal som že nie, budem tam spať len v piatok večer, v sobotu sa vrátim. Samozrejme ona to začala zase rozoberať že nech tam som atd a naznačovala stale že jej vadím v domacnosti ( pritom upratujem a všetko robím za ňu ).

Dnes som od rana na ňu schválne nasratý a nebavím sa poriadne sňou a občas jej odvravam schvalne. Opýtala sa že prečo stále vyrívam a ja som jej odpovedal že ona začala od nedele, a takto sme na seba celý deň.

Najhoršie to je teraz večer kedy sa zavreli s otcom do obývačky aby som nepočul o čom sa zhovarajú a ja som ich chvíľku počúval a počul som ako povedala že ju už doma nechce vidieť, a otec samozrejme hned na to že ja som ti to hovoril od začiatku, nech si nezvykne u nás takto spavať, kde sme ... atd atd.

Najviac ma sere to že mi do očí klame a nepovie mi rovno že nechce aby k nam chodila ale vyhovára sa že mladší brat musí spať v obývačke, frajerka má samostatnú izbu veľkú tak nech sme tam.

Bojím sa o náš vzťah ( sme spolu viac ako pol roka ) keďže mama mi do očí povedala že ju má rada a nevadí jej a za dverami s otcom hovorí niečo iné... myslím si že sme vo vážnom vzťahu a mohlo by nám to klapať aj v budúcnosti, lenže keď sa k tomu takto stavajú ...

Mám chuť sa odsťahovať s ňou do iného mesta a už sa nestretávať s rodičmi, ihneď ako ukončím maturitu a dostanem sa do PZ.

Viem že celkovo to vyznie ako obyčajná hádka ale predtým som takýto vážnejší vzťah nemal :(

jankaaaaaaaaa

mozno tvoja priatelka nieco take naznacila tvojej mame, ze sa u nich mas dobre, alebo ze tam mate vlastnu izbu alebo neico v tom zmysle, ze tvoja mama ziarli alebo take nieco

jankaaaaaaaaa

ja by som tiez nespala v jednej izbe so suredencovvym partnerom :D
mozno tvoja mama na nu ziarli alebo na jej rodinu, alebo nato, ze tvoja mama straca toho "synacika" co kedysi bol len jej. preto sa asi tak vyjadrovala, ze mas ist ku nim aj cez vikend a na narodky a mas sa tam odstahovat a tak

smajliQa

Robin,,, a ako riesite sex?
nie je aj to dovod??
vies.... dufam ze ho nepraktizujete a myslite si pritom, ze vas ako nie je pocut....

Robin19

Pýtam sa mami vždy či môže u nas prespať a pýtam sa aj či môžem prespať u nej. Brat sa jej asi hambí kedže sme mu tú možnosť dávali ... spávame v jednej :)

ano.

bingham samozrejme pol rok je uz ok :-) tak ako jankaaaaaaaaa poznamenala

Robin19 takze sa rodicov nepytas vzdy? ja si myslim ze im to preto zacalo vadit, kedze stale byvas pod ich strechou, tak musis ich respektovat. a brata nechaj spat hore a ty s priatelkou sa vyspi dole :-) ak to je normal standard postel 90cm siroka tak pohode dvaja sa vyspia :-) a je to aj prijemnejsie :-) teda mne ako rodicovi by to vadilo keby kupim synom postel a spava v nej ''cudzie'' dievca, zatial co moj syn spava na gauci

smajliQa

v tom pripade ma fakt nic nenapada, to co prebehlo hlavou tvojej mame, to vie len ona, a myslim ze mas pravo to vediet,,,
a ak ti bude mama hovorit, ze ju ma rada, povedz jej, ze si pocul co hovorila.... mas pravo vediet, co je za tym...

Robin19

Nie, nieje, zle som sa asi vyjadril ... lepšie finančne situovaný sú jej starý rodičia, oni sú na finančnej úrovni ako my, len jej dedo postavil dom zariadenie a pod. Jej rodičia sú rozvedený...