Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ukoncenie VS studia

xy:)

nechcem kazit iluzie, ale ci budes platit aj o 3 roky 350 eur je vo hviezdach. podla mna staci zajst na studijnes papierom, pripadne ti tam povedia ako postupovat

julia89

mam vsetko zistene ohladom tychto veci.plati sa za kazdy zacaty akademicky rok, podla toho, kolko rokov voci standardnej dlzke studia dana osoba studuje. ja, kedze som zacala dva akademicke roky, tak si potom tie dav roky na druhej skole budem musiet zalatit, ale to ma netrapi, pretoze ako to uviedli na stranke, tak je to 350 eur za rok, co si myslim nie az take tragicke.mne ide len o to, co mam robit..takze vratit literaturu a napisat dekanovi..a nestaci len na studijne zajst a dat im tam nejake vyhlasenie...???diik

lionesssssss

pokiaľ ja viem, tak sa ráta každý začatý akademický rok, a nie semester. Takže je jedno či napíše dekanovi alebo sa vykašle na to a viac sa v tej škole neukáže

jankaaaaaaaaa

ja viem tak, ze sa plati za kazdy zacaty semester. a je jedno ako dlho tam student studoval. tak skolne za nadstandardnu dlzku bude platit v plnej sume. co je minimalne 500e

david23

daj si to hneď do poriadku, keď chceš ísť na inú výšku. bude sa ti rátať nadštandardná dlžka štúdia len to, čo si ťa škola viedla ako študenta, takže budeš potom menej platiť

julia89

potrebujem este odovzdat knihy a vybavit si veci na uradoch, tak preto,viem, ze sa to da riesit aj tym, ze tam nebudem chodit, ale tym nic neziskam.chcem mat s nou pokoj a uz tam nikdy nechcem vliezt.od septembra chcem ist na inu skolu,ta na ktorej som teraz sa mi znusila, tak preto....potrebujem tam napisat nejake vyhlasenie o zanechani alebo take nieco?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ukoncenie VS studia - Fórum - ZDRAVIE.sk