Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cervena vyrazka

Príspevok v téme: cervena vyrazka
snehova

priatel ma vyrazku na zaludi, cervenu malu, nesvrbi, nezvacsuje sa, proste nic nema len tu jednu vyrazku hned ako usti mocova trubica..posielala som ho k lekarovi, ale nechce ist a kedze som jeho prva sexualna partnerka tak zacal panikarit, ze to ma odo mna..mne v zivote nic nebolo a dost ma tym nastval..co to moze byt? povedal, ze to uz mal pred polrokom a zmizlo to same..

snehova

no ono je to malinky kopcek ale proste je to cervene tak to vidno...no ja na tom trvam aby isiel lebo ma nastval ked povedal, ze za to mozem ja..takze nic by to nemalo byt?

Rišo125

To nič, nemusí s tím nikam chodiť :) aj mne sa to občas stáva po sexe :) teda ked to je to čo si myslím, teda len začervenané miesto ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cervena vyrazka - Fórum - ZDRAVIE.sk