Prečo je život taký nespravodlivý???

kail

pozri sa na to a zapamataj si moje slova boh ti nepomoze preto lebo nemoze keb ze zasiahne narusila by sa rovnovaha a korigoval by ta tak by zivot nemal vyznam pretoze by ho niekto riadil chapes preto si je kazdi strojcom svojo stastia jedine mozes dakovat ludom ze su xxxxxx vies aj rakovina neje len tak ale je zapricinena jedlom lebo nas je vela cize v jedle su emulegny estabylizators kazdi fajci prezaruju ta ziarenia radio telefonne smog voda-florid ,to je jed atd proste na svete je vela ludi a preto je vela nestastia ktore sa posuva nahodne na jedincou ako ked potocis koliesko a 15151 v poradi sa zadrhne a ma smolu ,,

nadejka

aj mne sa zmenil zivot z minuty na minutu citim sa uplne na dne nic velke som od zivota necakala som skromny pokorny clovek o to viac to boli ked sa pytam preco prave ja mam prist o to najdrahsie viem ze je vela ludi ktori prichadzaju o svojich drahych clovek si to neuvedomuje ked si zije bezny zivot mam pocit ze mne nemoze byt na tomto svete dobre stale sa musim o niekoho bat a nakoniec onho prist som veriaca a preto respektujem bozie plany s nami ale velmi to boli nechcem byt tlmena liekmi tak si prechadzam svojou bolestou asi to tak ma byt mi tomu nechapeme zivot je taka puzla musime respektovat boziu volu aj ked je to velmi tazke momentalne nezijem len dycham velmi to ubija dusu i srdce myslienky sa prelynaju krizom krazom vzdy som citila s kazdym snazila sa byt oporou nikto mi nebol ani nie je lahostajny a predsa som sa zlomila kde je ten moj optimizmus tie pozitivne myslienky myslim ze vsetko ma svoju hranicu a ta moja bola prekrocena...viem co citis ver ze nas je viac len o sebe nevieme ale viem ze sa budeme musiet zmobilizovat a zit dalej teraz to vidime vsetko cierne bolave ale tak to nebude moct byt stale aj ked si to neviem predstavit nechcem byt troska a trapit druhych rovnovaha zivota nemoze byt stale len zle a zle raz sa to hadam umudri mozno nam na druhom svete bude blazene a ten je vecny...

sweater,

co rypete do RNG? ja som jeho prispevok pochopil tak ze vo vseobecnosti maju veriaci kludnejsi zivot pretoze veria ze aj ked je niekto ha*zel tu na zemi tak bude pri bozom sude potrestany a naopak koho zivot bije ale on sa snazi pomahat a byt dobry ten bude odmeneni, on nepisal nic o sebe :), neviem preco sa treba do neho hned navazat, je to jeho nazor, kazdi ma nejaky a kazdi tomu svojmu veri

ufo

Vstci ste vedla , vedci dokazali ze nas pravidelne navstevuju mimozemstania a uz pred cirka 30000 rokmy nas geneticky upravovali, su o tom dokazy v podbe starych zapisov apod, ked im nieco nevyslo spravili potopu a pod katastrofy , jednoducho nas chodia programovat, presne ako hovori biblia a stare zakony, prisli z neba a urobili nas na ich obraz, obraz bozi ako sa komu paci, zo spravodlivostov zivot nema nic spolocne, riadi sa zakonmi prirody, kto to ignoruje ma z toho velku nespravodlivost, ta je za vyplod fantazie .ZIVOT JE TRAGIKOMEDIA , VESELY DEN VSETKYM.

User_37597

o ano...treba hadzat vsetko na vymyslenu osobu ku ktorej sa vsetci modlikaju.. :D
osud si riadime sami.a to co sme mi nesposobili proste tak malo byt.