Prečo je život taký nespravodlivý???

arman

Zivot je nesprvodlivy? Akoze gravitacia posobi na jedneho tak, ze ho pritahuje a na druheho, ze ho odpudzuje? Alebo tlak raz posobi tak, a inokedy inak? Alebo vietor fuka smerom k vyssiemu tlaku?
Spravodlivost alebo nespravodlivost existuje len v ludskej hlave, a je najlepsie ju stade co najskor dostat... a zmierit sa s tym, ako to je.

a lentilka... a ty si myslis, ze nezijes v sebeklame? RNG nemusi zit v sebeklame, proste veri ze je to tak. Jeho viera mu prinasa stastie, nie depky a to aj ked trpi. A co prinasa tebe tvoja viera... v co vlastne veris. V spravodlivost? :-) No, odpoved je zrejma, kto sa ma lepsie.

J111

Netreba robit zlotu, staci len nebyt naivny a ustrachany zo vsetkeho a najma nie prilis poctivy vo vsetkom. Hosana, co to ja tu pisem:D

Jane318

"Ludia, ktori robia len zle, sa maju dobre, vsetko im vychadza. A ti lepsi, musia len trpiet, pri najhorsom zomieraju."
Preto treba robiť zlotu - budeme sa mať lepšie :-D

adaKava

Lucky84 - co je to byt dobry? Pojem dobra a zla je tazka otazka....Myslime si ze robime dobre a pritom mozme robit pravy opak....Pomoc...to je to iste...Nie je pomoc ako pomoc...Neviem co sa ti stalo,ale viem ze vsetko co sa nam javi ze je zle, moze byt na nieco dobre. Ak ti zivot nieco vzal, na druhej strane ti aj nieco dal....treba si vazit vsetkeho co v zivote mame...a brat s pokorou co nam je vzane....Je to tazke ale ked to prekonas pochopis moje slova....:-)
Ja drzim palce aby si nebola nestastna...lebo to je pravy zmysel zivota, byt stastny a spokojny.....:-)