Lámavosť nechtov

RNG

Na trhu je viacero zmesi mineralov a vitaminov, aj kombinovane na kozu, vlasy a nechty(hair, skin, nails).
Aj v mojich obchodoch ich najdes, pozri reklamu Google, Doplnky vyzivy

simoneckaa

A ten Viaderm je vhodný aj pre 15 ročné dievča? lebo som o nom čítala,že zastavuje stárnutie pleti a pod. tak sa bojím či mi to neak neuškodí..či to nie je náhodou pre staršie ženy

71gloria

namočiť končeky prstov do mierne zohriateho olivového oleja na 5 min., účinne posilní lámavé nechty alebo
Výživný olej na nechty - citrónovú šťavu zmiešať s olivovým olejom v pomere 3:1. Vymasírovať si ním nechty a pokožku

brunooo

Aj certík uzíva zinok, aby Filaga vyrastla do plnej parady :-))))))
Dobre uz odchadzam, sorry nedalo mi to :-))))

certik

dobry je aj obycajny zinok, je to lacnejsie a funguje to, len vysledok uvidis az ked ti nechty odrastu samozrejme, dlhsie to trva

xy-ka

aj ja som často vo vode rukavice neprichádzajú do úvahy, tak skús pýtať niečo v lekárni na nechty, alebo drogérka.počula som že je dobrý aj selén zo zinkom

elle

Ahoj aj ja som mala ten problem. Zacala som pouzívat specialne vitaminy na nechty a vlasy a odvtedy mam krasne zdrave nechty. Vazne to funguje.... Skus REGHAIR, alebo Revialid(tak nejak sa to vola)alebo Viaderm