Zaludocna viroza?

Príspevok v téme: Zaludocna viroza?
viktora

Zdravim,. v sobotu mi bolo cely den tazko na zaludok, vecer som si dala prsty vyvracala som sa (bez sody by to neslo).. na druhy den mi bolo lespie, pocitovala som malu bolest v zaludku.. v pondelok mi bolo cely den zle, v utorok zas to iste, trosku menej.. z utorka na stredu som celu nespala, tak mi bolo zle, tak som sa rozhodla ist rano na gastro.. prisla som tam, a jedine co mi povedal je ze jedzte suche rozky a caj a na druhy den polievky.. ani ma poriadne nevysetril, spravil mi len sono, hadicu som nemala, povedal ze som prisla neskoro.. sedela som tam od samej 8 (odvtedy ordinuju) zobrali ma o 11.. pritom roia do 15 00.. a ja som neskoro prisla... .. tak sa chcem opytat co by to mohlo byt , tehotna isto niesom, uzivam tabletky .. moze to byt viroza? alebo co myslite?.. ja sa uz bojim zajst k nejakemu doktorovi, aby ma zas neposlal kade lahsie s predpisanymi liekmi odbuka.... jem normalne necitim tazobu na zaludku proste ma len boli zaludok , niekedy mi kruti crevami, hnacku nemam vobec.. hneva ma ten zaludok, moze to byt aj helikobakter pylori?.. gastroenterolog mi nerobil ziadne testy na helikobaktera, povedal mi nech si kupim rapid test v lekarni (stoji mimochodom vraj 30 eur), tak teraz neviem na com som, prisla som sa dat vysetrit a on ma posle kade lahsie, tak teraz to musim riesit cez internet.. Vdaka dopredu za odpovede.