Bolesti brucha

Príspevok v téme: Bolesti brucha
raketaaa

Ahojte, prosim o radu, uz skoro mesiac mam bolesti v bruchu, ale co je zvlastne, vzdy na inom mieste. Raz je to pod hrudnou kostou, potom je to zaludok,na to sa ohlasi zlcnik, potom v lavom boku. Uz som si robila aj kuru z lanoveho semena na zaludok, chvilku pomohlo, ale o5 sa to zjavilo. Bola som aj u Mudr.ale na sono organov som objednana az o 2 mesiace a na gastro vysetrenie sa nemozem objednat, lebo mi to nikto nezdviha uz par dni.Prosim ak ktosi vie o aku chorobu sa moze jednat? velka vdaka

raketaaa

janyna : mas pravdu, je tu velka medzera v liecebnych postupoch a velakrat viac skody ako uzitku. Ked som bola u mojej obvodnej, uz mi isla pichat algifen do ruky, ze proti bolesti, co som odmietla, lebo az take zavratne krce nemam, ale helicid musim jest a ked som si pozrela pribalovy letak, dakujem pekne, to radsej odvar z toho lanoveho semena a v postate je to iste, akurat bez vedlajsich ucinkov.

Janyna

Mne gastro nič nevyriešilo,už tam chodím pol roka,stretávam tam ľudí,čo im nepomohli ,aj keď tam chodia už roky,mnohí po rokoch jedenia liekov proti kyseline prišli aj o žalúdok,ktorý im vyoperovali,je to prípad od prípadu rôzne,len myslím,že najprv všetci poctivo jeme lieky proti kyseline.Zatiaľ som inú liečbu nezažila.A je mi naozaj veľmi zle.Už zo všetkého,aj keď to je diéta.Písala som o mne na téme ochorenia tráviacej sústavy.

raketaaa

no o tom striebre som aj ja cosi pocula, momentalne si liecim zub s baterkou a striebornou nausnicou, kedze moj zubar mi stale tvrdi, ze ten hnisavy vacok, co je pod zubom sa vstrebe sam a za vypln si vypytal 43eciek no mame tu samych "odbornikov" a clovek je taky zufaly, ze musi potom takto po forach prosit o radu, inak s tou baterkou to som si tu tiez vycitala :) a na gastre som tiez bola, uz pred par rokmi, ked ma pobolievalo brucho a, ze okrem zvysenej zlce nic, tak som zvedava aka diagnoza ma caka teraz. Som si vsimla, ze dost zalezi na tom, ako plna je cakaren, tak ta MUDr. vysetri :)

viktora

ani mi nevrav.. v noci skoro vobec nespin pre to.. ja som na gastro bola, ale spravanie doktora bolo otrasne. nesrpavil mi ani hadicu iba sono, a podla toho ma "lieci" ... .. neviem ci je to volnopredajny liek, ale skus famosan si nasadit, ja ho uzivam akurat, uvidim, alebo este koloidne striebro vraj pomaha, ten si idem zajtra zohnat.

raketaaa

Asi mas pravdu,zajdem tam, ale obavam sa, ze je tam velky natresk, a preto nezdvihaju telefon Tak ci tak si asi budem musim pockat a trpiet tu bolest. och...

viktora

tiez mam problemy s bruchom a neviem co stym.. ziadne lieky mi nepomahaju.. gastro by to vyriesilo, skus tam zajst a objednat sa osobne