Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

P90X brucho

smajliQa

mirijam

ja som dnes cvicila este len 8 den, a ti poviem ze prvych 5 dni je najhorsich, teraz mi to ide v pohode,,,
inak ale ten cernoch sa pekne poti,co??, a ta zenska s jakou lahkostou si ide :D

ale ked som to cvicila prvy krat, aj s priatelom, tak kazdu minutu som sa smiala, lebo on stale iba ze...
: no do pi*i, no do Pi*i, jaaa to mozem ...on je KKT :D:D:D v zivote nenadava moj na nic, proste on je typ ze slusak :D
kks, a jk som ho pocula, porad slzy v ociach :D

marijam

Ty kks smajlinQa po 5-tich minútach som zistila, že som roztrasená ako drabiňák ..som v prdeli :-D No nič chce to čas :-)
btw ..tí chlapi majú iné kocky :-O

smajliQa

mirijam

az dostaujes, rovno si to aj zacvic,,
ja som si dnes dala este pred ranajkami.. :)
a som si myslela ze ani nebudem hladna, ale by som aj vola zozrala :D

smajliQa

caute ludia... hej, na stranke ulozto.sk je to... a dajte tam P90X a ano ma to mat len 17 minut :)))

saknoel.. hej treba trosku shudnut, lebo, ak mas tehlicky len nie su vidiet, znamena to, ze su obalene tukom, a ten dole nedas iba cvicenim... musim upravit stravu....

a sofi
s tym menom som si u zvykla :D

Astor

saknoel - myslim ze ten tuk odstranis hlavne kardio cvicenim - napr behom, bicyklovanim, ale mam radsej orbitrek... dala som s nim dolu 10kg :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

P90X brucho - Fórum - ZDRAVIE.sk