Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make-up

lochness

ema: ja mam ten uplne najsvetlejsi, tusim je to odtiel 4 (alebo 7? neviem, mam ho doma)... pekne kryje a zmatnuje, na tvari ho vidno az pri pohlade uplne zblizka ak mam suche supinky obcas... skus si tester v drogerke, mozno ti sadne, mozno nie :)

ema_154

Makeupka:Nestoja vela, tie Soft & Natural stoja nejak do 3,5 € a ten Stay all Day u nas stoji 3,79 € takže pohoda :)

makeupka

A keď máte ten make-up neni veľmi vidieť že ho máte? Ja som ho práve preto nejako prestala používať, lebo sa mi zdalo, že to bolo dosť vidieť. Na každodenný deň sa mi ho nechce používať ani teraz, ale cez víkendy by sa hodilo, len sa mi nechce vyhadzovať za to veľké prachy. Koľko stoja tie od essence?

lochness

ja mam tu znacku rada, ma skvely pomer cena/vykon, cize za malo penazi vela muziky :) co sa tyka make-upov, na ten stay all day som pocula vela chvaly, vraj je dobry, no ja osobne neviem lebo mi vsetky odtiene boli tmave... ja pouzivam od nich ten penovy a ten je fajn

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make-up - Fórum - ZDRAVIE.sk