Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liečiteľ áno alebo nie

Príspevok v téme: Liečiteľ áno alebo nie
Sisena

Ahoj všetci, rada by som poznala váš názor na to, či ste niekedy využili služby liečiteľa, aké ste mali skúsenosti. Pomohlo to alebo nie? Za akých podmienok by ste liečiteľa požiadali o pomoc, pri akých zdravotných problémoch....a podobne. Proste vaše názory na alternatívne spôsoby liečenia.

Janyna

Asi vieš málo o tom,ako niektoré charity fungujú,ja som momentálne z jednej konkrétnej informácie,tiež veľmi prekvapená. Viac sa tu o tom rozpisovať proste nemôžem. V týchto veciach som bola doteraz dosť naivná.A sebe sa snažím pomáhať aj sama,lenže poctivým spôsobom.

Sisena

Janyna-nerozumiem pod rúškom charity tá žena berie peniaze? to si odporuje, nie? Držím Ti palce Janyna, aby si stretla človeka, ktorý Ti pomôže. No najskôr by sme mali sami pre seba urobiť všetko čo môžeme pre svoje zdravie - zmeniť stravovanie, začať sa viac hýbať, zmeniť postoje, myslenie...je toho veľa čím si môžeme sami pomôcť....a keď toto všetko problém neodstráni...potom požiadať o pomoc niekoho, kto to vie...

Janyna

Tá,ktorú ja myslím,to ma premyslené tak,že pod rúškou charity pomáha dokonca pacientom s onkologickými ochoreniami ,naozaj sa tvári,že dodáva energiu pomocou anjelov a p.Márie,tiež by ste sa divili,aké známe osobnosti jej v tom pomáhajú.Stratégia riadne prepracovaná ,veď chorý človek sa aj slamky chytá,keď je bezradný,tak čoby to niekto nevyužil.Pokladám to doslova za špinavosť najhrubšieho zrna. Ja teraz tiež mám zdravotný problém,snažím sa to tiež rôznymi spôsobmi riešiť,ale toto ma fakt dostalo.Rada by som stretla liečiteľa, ktorý má skúsenosti a spokojných pacientov,ktorý vedia,že im dotyčný aj vie pomôcť.

Sisena

No ako to tu čítam, zrejme veľa z vás nemá buď žiadne alebo má negatívne skúsenosti s liečiteľmi.Mylím, že tí ktorí naozaj pomáhajú sú v menšine oproti tým čo sa len tvária, že pomáhajú, no nevedia o tom nič. Dobrý liečiteľ nepotrebuje bombastické web stránky, reklamu...tomu robia reklamu spokojní klienti, ktorým pomohol. Ľudia asi majú málo informácií, alebo skreslený pohľad na základe negatívnych skúseností niekoho iného. Ja by som rozhodne všetkých liečiteľov nehádzala do jedného vreca, lebo sú naozaj ľudia, ktorí vedia pomôcť. A to, že za túto pomoc príjmu finančnú odmenu, na tom nevidím nič zlé. Veď aj oni potrebujú z niečoho žiť a za svoju prácu si zaslúžia plácu....rovnováha musí byť...niečo dostanem a za to niečo dám...Moje skúsenosti sú len pozitívne a keď mi liečiteľka dala po terapii aj príjmový doklad na peniaze ktoré som jej dala, to ma milo prekvapilo...predsa len všetci nerobia na čierno, ale odvádzajú z tých peňazí aj dane do našej spoločnej kasy. No a ďalej si myslím, že by nebolo na škodu, keby nastala spolupráca lekárov a liečiteľov, každý vie niečo, to svoje a keby si dali hlavy dohromady, tak si myslím, že vyliečených ľudí bolo ďaleko viac...

sasanka111

preboha, a tomu aj niekto veri? v dnesnej dobe? tak si pis, ze ked na tom zaraba, ziadna panenka maria ani anjeli v tom nemaju prsty. ti by sa na take zderstvo vykaslali.

sasanka111

ja som sa u nej bola liecit kvoli zdravotnym a nie psychickym problemom. a kedze ju poznam osobne nasralo ma ze ju tu niekto o-siera. neviem koho si to teda myslel ze o nej vestica hento povedala, ked si to tam napisal hned po mojom prispevku.

Janyna

Ja som dnes zažila jednu liečitelku,čo na tom fakt velmi zarába a lieči panenkou Mariou a anjelmi,je mi z nej zle!

sasanka111

tu ta citujem napisal si to tu o 20.05 tak si to pozri:
Jedna vestica napisala o inej, ze k nej chodia od nej zablokovani ludia. Alternativne liecitelstvo ma nieco do seba, ale treba trafit na cloveka, ktory aj vie, co robi. Poskodit akokolvek je velmi lahke, ale napravit to, trva roky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.