Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám dvoch priateľov

Príspevok v téme: Mám dvoch priateľov
howWeRoll

a dosť važny problem. s prvým som z donutenia, druheho ľubim. Prečo som s prvym z donutenia ? Lebo moji rodicia ho poznaju a doveruju mu, a nedovolia aby sme neboli spolu, dalej, len s nim mozem chodit von, tak to využivam, aby som bola trošku s tym druhym, ktoreho ľubim. mozno si kladiete otazku, ako mozem byt s druhym ked idem von s prvym ? Lebo su dobri kamarati. Viete mi poradit ? alebo si vybavim trvalejši pobyt na psychiatrii ? Dakujem

alenka_maxova

a kolko ze mas rokov, ked si nesvojpravna? Ako napisal Magy, musela by si opisat aj situaciu u vas doma, pretoze takto sa neda jednoznacne odpovedat na tvoje otazky. Ja odpoviem za seba. Keby som neviem ako milovala rodicov, ctila si ich a mala ich za vzor, nikdy by som nedovolila, aby sa mi miesali do mojho vztahu. Pokial mam som dosiahla vek 18 rokov, nemaju mi co hovorit, s kym mozem chodit a s kym nie. Maju pravo ta usmernit, nie vsak nutit byt s niekym, komu oni doveruju, no ty ho nelubis. Napis kolko mas rokov, lebo mam pocit, ze si este neplnoleta a v tom pripade je jasne, ze ta rodicia nepustia von s hoc kym...

Magy

howWeRoll - to by chcelo podrobnejsie informacie o tvojom veku a iq, vasich celkovych pomeroch, kde zijete, kulture a specifikach tvojej rodiny (nabozensky svetonazor a pod). Taktiez sa trochu rozpisat o dovodoch, preco rodicia preferuju toho jedneho a ineho nie, prip. co je zle alebo by mohlo vadit rodicom na tom, ktoreho lubis. Nemyslim ze si zrela na psychiatriu. Skor na osamostatnenie sa. Z toho co si napisala mam dojem, ze vekovo ani legalne este nie si zodpovedna za seba.

veve_IX

čím skôr ukončíš vzťah kt.nechceš tým lepšie. Pre teba aj pre neho. Navyše ak chodíte von všetci spolu, je veľké riziko že to praskne a spôsobí zbytočne problémy. Vyber si čo chceš. Skús sa sama slobodne rozhodnúť chalanovi to úprimne vysvetliť, rodičom predložiť svoje rozhodnutie ako fakt. Nedaj si svoje ja, mohla by si na to v budúcnosti škaredo doplatiť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám dvoch priateľov - Fórum - ZDRAVIE.sk