Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

väčšie prsia

Príspevok v téme: väčšie prsia
brunetka_a

ahojte,
chcela by som sa spýtať niekto skúsenosti s nejakou antikoncepciou,alebo tablektami, ktoré podporuju rast prs.. ?:) a nepribrali ste z toho potom ? alebo niake vedľajšie učinky...
pretože som schudla a sa mi prsia zmenšili o jednu veľkosť :(
prosím len osobné skúsenosti , odpustite si také zbytočné komenty!! dakujem .

Abe.

Co si zosalela, preco chces zasahovat do svojho tela? Mozes si ublizit. Pre svojho chlapa budes najkrajsia na svete. Urcite ti nebude merat poprsie ani obvod pasa. Ci aj ty si vyberas chlapov podla velkosti penisu?

alenka_maxova

joo, presne ako pise maruska123. Ked kamoska vysadi antiku, prsia jej urcite splasnu...Pretoze to nie je tuk, co sa tam usadza, ale voda.

maruska123

z antikoncepcie nerastu prsia moja zlata

len zadrzuje vodu v tele, tym padom mozu mat tvoje prsia vacsi objem, tento efekt zmizne po vysadeni, pretoze zadrzana voda sa odplavi z tela von

ale ked ti zacne zadrzovat vodu v tele, tak po celom, nie len v prsiach, cize je mozne ze vtedy priberies (len vodu)

alenka_maxova

antikoncepcia zabera v tomto smere kazdej zene inak. Zhodou okolnosti mam s kamoskou rovnaku ant a jej sa z toho zvacsili prsia takmer o dve cisla...Kdezto mne sa len viditelne spevnili a narastli mozno tak o pol cisla :D Neviem ako to mam opisat, su jednoducho plnsie, priatel tvrdi, ze aj vacsie, ale nove podprdy som nemusela kupovat ako kamoska :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

väčšie prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk