Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

špirála,ktorá riadne vytáča

pitiia

CHcela by som sa opýtať, či tá Rimmelka Glam ružová tiež udrží mihalnice vytočené. Lebo z tých vodeodolných mám pocit, že mi ničí mihalnice....

pupa.doll

Ja mam asi najblbsiu kombinaciu a to rovne a kratke mihalnice :) Pouzivam kliestiky, ale tak, ze si mihalnice natocim po celej dlzke. Kliestiky posuvam od korienkov az po konceky. Tak nebudu zalomene pri korienkoch. So spiralami to je tazke, vacsina mi mihalnice narovna. Mne vyhovuje Pupa Diva's Lashes, drzi vytocenie.

danielaaa

Jednoznacne, najlepsia spirala, ktoru som doteraz mala a ktora aj samozrejme najlepsie vytaca je DIORSHOW od Dior, a to som uz poskusala kadeco

jankaaaaaaaaa

kliestiky na dlhych mihalniciach vyzeraju uplne smiesne. pretoze tie kliestiky vydvihnu mihalnice pri korienkoch a stoja take rovne dohora
dobra spirala na vytocenie ma fungovat tak, ze pri nanasani kefkou si mihalnice nadvihujem a ta farba ich tam proste zafixuje a ostanu takto natocene. to je ako lak na vlasy alebo tuzidlo
Dlha, rovna: kup si tu rimmel v zelenom obale, pre mna naj spirala na dlhe mihalnice. nevyschyna tak rychlo ako ta cierno cervena

Rovna,dlha

Ono je to tak,ked ma clovek tvrde rovne mihalnice, a natoci ich kliestami,a da na to nespravnu spiralku tak aj to natocenie spirala vyrovna,lebo ich zatazi,ale su spiraly ktore rychlo zaschnu a nestihnu sa mihalnice vyrovnat.

xdanielax

mne sa zda nelogicke aby nieco, co si clovek natrie na rovne mihalnice (a tym padom ich to zatazi), ich dokazalo vytocit. akym sposobom by to malo ucinkovat??
to by potom nieco podobne fungovalo aj na vlasy nie?

kliestiky baby, ked mate rovne mihalnice. alebo trvalu :))

Rovna,dlha

Aj ja hladam,mam dlhe ale rovne mihalnice,vsetko mi ich len viac ucapi dolu :/ Dobra bola rimmelka cervena curly ale po 3tyzdnoch vyschla. Teraz som si kupila Dermacol Imperial long lash, a neviem ci som ju kupila suchu,ale zase nic pre moje mihalnice,opadava mi dole,a nedrzala ich hore. Pouzivam aj kliestiky.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

špirála,ktorá riadne vytáča - Fórum - ZDRAVIE.sk