Po prvom sexe

Príspevok v téme: Po prvom sexe
Nika90

Ahojte baby potrebovala by som mensiu pomoc... Mam skoro 22 a pred par dnami som mala prvy sex...Samozrejme partner pouzil kondom, avsak samotny akt bol neskutocne bolestny-az tak ze som ho od bolesti kusla...Trochu som krvacala plus cely den som sa citila neskutocne zvlastne, malatne, navyse som mala stale pocit ze nieco je vo mne, co tam nepatri a brucho som si neskutocne citila... Uz je to 3den a stale trosicku krvacam, nie je to silne, je to skor ako ked vam konci menstruacia... Mam nejaky tyzden pred mendzesom...Tak neviem co si mam o tom mysliet...Citala som, ze niektorym babam to po prvom styku aj meska a ze telo sa musi aj spamatat...Kebyze vas mozem poprosit o rady a nazory.. Neviem co mam robit a co mam cakat..Trosku sa aj bojim..Ved viete...Najhorsie je to ze nemozem ist k lekarovi, kedze som mimo SVK a doma budem az o mesiac....Uprimne po tom co som si zazila za vraj chvilku "rozkose" neviem ci sa na to dam este nahovorit..... Dakujem za rady !

elly

Suhlasim s BezObav, ze partner mal byt jemny a nezny, ale skor sa zaujimal asi len o svoje uspokojenie. Ja som napriklad nic take nezazila a bolest skoro ziadna nebola, aj ked mal partner zo zaciatku problem vniknut. Kazda zena reaguje inak. Par dni a bolest pominie. Zial prvy sex pre zenu nie je bohvie co, ale casom sa to zlepsi. Este k tomu krvacaniu, netreba ziadneho lekara, to je po prvom styku normalne :-)

BezObav

zrejme si sa toho dost i bala (co je prirodzene), ked na to tvoje telo takto reagovalo, reaguje. nevedela si co cakat. no, na druhej strane, je dost nezodpovedne od partnera, ze ti nedal dostatny pocit bezpecia, pokoja, nehovoriac o rozkosi. ja by som s nim neostavala...

Marsmeloun

neboj nič ..:) to bude časom len lepšie :) určite ti zachutí :D a to čo opisujes nie je nič zvlastne :) kludík :)

alenka_maxova

myslim, ze doktora vobec nepotrebujes, nakolko sa jedna o normalny jav. Pokial sa kondom neroztrhol, nemozes byt ani tehotna. Navyse (aj ked nase mamicky by vedeli hovorit o opaku), k otehotneniu v drvivej vacsine nedojde pri prvom pohlavnom styku, treba k tomu veeela opakovani :) Takze v tomto mozes byt v pokoji.
Krvacanie by ti malo prestat do par dni. Kazda z nas na prve milovanie reaguje inak, ja som napriklad vobec nekrvacala. Ale to bolo podmiene zas inymi skutocnostami. Bolest pri pohlavnom styku sa strati priblizne do mesiaca. Hovorim z vlastnej skusenosti. Skus byt uvolnena, vela dychaj. Aspon mne to pomahalo pri prekonavani bolesti, ktoru som citila takmer mesiac. Ked na to upozornis partnera a bude nezny, nevidim v tom problem :)

Magy

Mila Nika, defloracia je takmer vzdy sprevadzana tym, co popisujes a nie je to nic nenormalne.

Dobra sprava je, ze v drvivej vacsine pripadov sa nebude opakovat ani krvacanie, ani bolest a divne pocity.

S kazdym dalsim stykom to bude uz len lepsie a lepsie.