Ako oddialit menstruaciu?

Príspevok v téme: Ako oddialit menstruaciu?
luciia

Prosim vas,ako mozno oddialit menstruaciu? Pocula som o tabletkach na predpis, ale zial nemam moznost navstivit momentalne svojho gynekologa. Uzivala som 2 roky HAK logest, vysadila som ju pred 4 mesiacmi, 1balenie este mam, tak neviem, ci by to malo nejaky ucinok, keby ich zacnem teraz uzivat, nie na ochranu, ale "proti menstruacii", pripadne ci mate nejake skusenosti s citronmi, vraj tie oddaluju, no neviem... alebo ine praktiky na oddialenie
Dakujem

morena147

Ja by som vás chcela poprosit aby ste mi do tyzdna poslali odpoved na moju otazku.Sice mam len 14rokou ale potrebujem vedet cim skorej odpoved.Chcela by som sa abytat ci 13/14rocne my baby mozeme pouzivat tabletky na oddialenie menstruacie.Potrbujem to vediet lebo sa chystame na dovolenku a oby dve mame tento problem.Prosim poradte nam.Dakujem za pochopenie.Dovidenia

fdasfasd

no ja sa tiez pokusam o oddialenie kvoli dovolenke. Jedla som citrony tyzden, potom som prestala a predstavte si, ze som dostala menstruacie o tri tyzdne od poslednej. Citrony som jedla hned po skonceni menstruacie a tak som cakala, ze mi to oddiali a ono to prislo ovela skor. Takze nakoniec mam dvakrat do mesiaca. Viete este nejaky iny recept na oddialenie? Nechcem to mat na dovolenke.

aljoska

Užívanie antibiotík ti može oddialit menzes,aj to že si bola chorá.Ak ho náhodou dostaneš skús potom ti citrony,alebo vit.C.Trochu to stahuje krvácanie.

luciia

no nemam celkom pravidelny cyklus, tak 30-35 dni. posledna bola na prelome februara a marca. O 5 dni cestujem za priatelom do Francuzska na "sviatky" a stale nic...lenze ked to pride trva to vzdy 5-7 dni...da sa aspon nejako ovplyvnit inmtenzita krvacania, resp. skratit menstruacia, ked uz bude? A ten norethisteron kolko stoji? Isto sa neda kupit bez predpisu? Lebo napriklad aj postinor byval na predpis ale kamaratke ho predali len tak...

dada

viem že na oddialenie je norethisteron.Ale je to hormonalne takže ti to musí predpísať lekár.Možno ny ti to predpísal aj iný lekár ako gynekolog,neviem,podla toho prečo to chceš..

doc

bez návštevy gynekologa to nepôjde
Logest "je slabý" na odialenie menzes
a kedy bola posledná? samozrejme kedy začala.