Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zdravo-nezdravé vlasy

JahO_Odka

Teraz po zime mám tiež strašne rozlietané vlasy... dávala som si na ne už aj hennu, lebo tá mi ich vždy vyživila. Ale teraz akosi nezabrala.
Poraďte prosím nejaký dobrý vlasový zábal :) Niečo čo vlasy vyživí a dodá im lesk.

Magy

a kolko rokov ubehlo od "ked som bola mladsia a nestiepili sa"?

zabudol som dodat, ze na kvalitu vlasov samozrejme vplyva aj psychicky stav, stresy, nervozita, zivotosprava, choroby, lieky, AK, tvoja hormonalna rovnovaha ktora sa napr. porodom mohla uplne zmenit a pod.

alenca191919

Umývam každý 2-3 deň. Kefu používam ionizačnú. Myslím že tomu, čo napísala Magy, že vlasom škodí moje vlasy nevystavujem.
Vlasy mám po lakte, no keď som bola mladšia konce sa mi neštiepili :(.

Magy

Nepises ako casto si ich umyvas, aka je voda (tvrdost, chlorovatost, teplota), aku mas kvalitu vlasov, ake pouzivas hrebene alebo kefy, ako casto...
Vlasom skodi nadmerne umyvanie, vycesavanie, prilis horuca voda alebo prilis chlorova, priame slnko, dym, agresivne chemikalie alebo prostredie...

Vlasy vseobecne maju svoju zakladnu kvalitu danu genetikou, ktora ohranicuje sposob manipulacie s nimi, ich dlzku a pod. Inymi slovami - nech budes robit cokolvek, mas geneticky dane, ake dlhe vlasy mat mozes a od tejto dlzky fakticky pri kazdom dalsom centimetri navyse bude rapidne klesat kvalita vlasu, bude sa lamat, stiepit atd. Ciastocne sa to da ovplyvnit roznymi vyzivujucimi vlasovymi samponmi, (zihlavovy sampon nie je vyzivujuci), alebo zabalmi. Ale len do urcitej miery. Zdvojnasobenie dlzky alebo kvality necakaj. Su to falosne sluby. Je preto lepsie mat vlasy o nieco kratsie, ako tato dopredu dana dlzka a pravidelne ich pristrihovat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zdravo-nezdravé vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk