Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

akrylové nechty

Príspevok v téme: akrylové nechty
wuwu

vždy som mala problemy s nechtami , vlastne si ich od malicka obhryzam . neviem sa tohoto zlozvyku zbavit ! mam 17 rokov . a rada by som si dala akrylove nechty . vyskusat ( sice uz som ich mala 2 krat ) .. chcem sa spytat ake mate na ne nazory, skusenosti .. :) .. chcem si dat len kratucke . a francuzsku manikuru .. nepacia sa mi dlhocizne a farebne :-)

dana660xz

určite sú krajšie gelov/akrylove nechty ako ohryzené.
ja mam taky problem, že nech robi čo robi manikerka, vždy mi do dvoch týždňov gelove zlezú- odlepia sa. stalo sa mi to poslednych 5 krat za každým to bola iná manikerka v inom salone :( škoda peňazí. a preto by som aj ja chcela vyskúšať akrylové, myslíte, že tie sa mi neodlepia tak rýchlo? ďakovala.

frankestana

jasne uz asi tisic bab to tak vyriesilo a akrylove sa horsie kusu ako gelove tak akrylove su najlepsi napad :)prip. sa to nauc robit aj sama aby si neminala zbytocne peniaze za nechtarky ako som to urobila ja.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

akrylové nechty - Fórum - ZDRAVIE.sk