epilepsia

Príspevok v téme: epilepsia
radoslav

Lekárka diagnostikovala na základe vyšetrenia na EEG synovi riziko vzniku epileptických záchvatou, zatiaľ našťastie nemal žiadny záchvat, existuje nejaký prírodný doplnok stravy na odvrátenie tohto stavu? Jednoducho je to pre nás s manželkou šok a nevieme okrem liekov čo ďalej, vie te niekto niečo bližšie o tejto chorobe okrem toho čp je v manuáloch zdravotníctva? Môžte nám poradiť prosím Vás.Ďakujem

nara

20rokov usa liečim na epi.Momentálne užívam timonil,topamax a na depresiu pol roka coaxil.Tažku psychicku záťaž už neviem zvládnuť bez toho ,že by som si nepridala diazepam.Cítim,že to je už návyk a nie je to normálne.Mám sa liečiť,poradte mi .diki

renata 111

Ahojte, môj syn má epilepsiu a teraz dostal chrípku......Vyvolávajú vysoké teploty záchvat? Vďaka za odpoveď....

damian

Mario, na stranke zdravie.sro.sk je napisane presne ta metoda, ktorou ja pomaham istej pani, co ma epilepsie kazdy den uz 17 rokov. Zial, casovo mi nevychadza, aby som prekladal viac, zatial. straaaaaaaaaaaacam dych!

RNG

Nootropics je kategoria doplnkov, pod nu patri hromada vseliakych, od lecitinu, roznych antioxidantov(vinpocetin, huperzin, gingko) po vyzivu(rybacie oleje,5-HTP, l-tryptophan, phosphatidil serine...) a hormonalne ako L Dopa=zvysenie dopalaminu)

mário čitatel

Ahoj damian volam sa Mário chcem vedieť či sa da kupiť ten Nootropics aj v lekarni pod timto názvom.A ešte otazočka.Chcem mať všetku temu o epilepsii liečba metaboliskou formou ale nie v anglickom jazyku to čo maš na internete som si stiahol je to super ale keby bolo toho viac pošli mi to Damian budem ti srdečne vdačný.
Moj email p99@pobox.sk
Srdečne zdraví Mario

RNG

Spominal som nootropics, tie podporuju regeneraciu mozgu a snad by niektore pomohli aj pri oprave poranenych-poskodenych casti, ktore su zdrojom zachvatov(skratov v mozgu.
Prqavdepodobne aj niektore vitaminy B (B-3, B-6, B-12)spojene s nervovou cinnostou a omega 3 kyseliny, hlavne DHA z rybacich tukov a koncentratov

renata 111

Ahojte, myslíte si, že sú záchvaty častejšie cez leto, kedy sú vysoké teploty alebo cez zimu? Vďaka za odpoveď Renata

damian

TRINITY, ziadna znacka, ziadne kupovanie vody. Jednoducho, obycajna voda z vodovodu, filtrovana od chloru, alebo voda zo studne - samozrejme podrobena hygienickym skuskam. Nezijem na SK a tak neviem, ci je v dostupe obycajna nemineralizovana voda vo fliasiach. Dobre je pit tiez dva pohare vody KAQUN, ktora ma vysoke Ph a vysoky obsah kyslika.