Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vymyslena psychicka dignoza

J111

Tpch - musim ta pochvalit, lebo tvoje prispevky maju vzdycky nieco do seba. Mna si sice zjazdila, resp. zhodnotila /nevadi/, ale popri tom som sa vela dozvedel, co som ani netusil. Dakujem.

tpch1

Tu sa nelieci, tu sa len psychiatri snazia dosiahnut prijatelny stav. Napriklad akutny nedostatok kvalitnej psychoterapie, moznosti byvania pre dusevne chorych a podobne...
Psychiatria je popoluska mediciny v SR.

tpch1

Praca by to mohla byt uzasna, ale nie tu, v slovenskych podmienkach. Tu sa to neda, aj ked je to velka skoda, lebo mnohi pacienti by na tom mohli byt ovela lepsie.

tpch1

sweet-lolita, pokial si SAMA neprejdes nejakym zivot devastujucim psychickym ochorenim, tak tvoje tlachanie bude o nicom a nema ziadnu hodnotu.
Milujem ludi, ktori sa vyjadruju k tomu, comu absolutne nerozumeju a nemaju s tym nijaku skusenost.
Samozrejme existuju ludia zneuzivajuci lieky, lenze navykove su len anxiolytika typu benzodiazepinov a hypnotika (BZD a non-BZD, aj to nie vsetky). K tymto sa ludia ludia najma prostrednictvom praktickych lekarov, nie psychiatrov. Psychiatri si strazia preskripciu, pretoze o tychto liekoch vedia svoje. Na AD a AP skutocna zavislost neexistuje, i ked sposobuju syndrom z vysadenia, nesposobuju vsak psychicku zavislost, ani ziadne euforicke pocity. Prave naopak-mnohych chronickych schizofrenikov je nutne liecit nedobrovolne, pretoze AP sposobuju i neprijemne pocity.
Chod sa pozriet na niektore uzavrete oddelenie psychiatrie a potom sem napis, ci ti ludia nepotrebuju farmakologicku liecbu. Ked ostanes v miestnosti sama s halucinujucim a bludmi preplnenym schizofrenikom, odrazu strasne zatuzis po injekcii, ktora by ho trosku upokojila a tvoj holisticky pristup bude v hajzli.

marcelina78

ja si nemyslim, ze su tie lieky celkom na skodu, lebo ludom v naozaj tazkom psych, stave pomohli, ti co to zazili, mozu potvrdit, ale mozno nie je dobre brat to dlhodobo, roky, celozivotne, lebo urcite ako vsetky lieky, devastuju organizmus koli neziaducim ucinkom, radsej, ked sa polepsi skusat aj ine alternativy a postupne vysadzovat lieky ak sa da...

Brumiiiiik

No to ma najmenej zaujima ci je to biznis, preboha ked bez nich nemozem byt. Riadna volovina. Vsetko je biznis.

sweet_lolitta

jeden lekar v tom dokumente povedal myslienku, co sa mi zapacila - ze lieky tych pacientov dostanu do stavu lepsieho (napr ze znizuju depresiu), ale ako nahle ich vysadia, su spat a telo je zdevastovane casto najma fyzicky zvnutra (kopec vedlajsich ucinkov).

Niekto tu spravne poznamenal, ze nas ovplyvnuje najma to, co jeme, pijeme a dychame. Ovplyvnuje to aj nase myslenie a nase fungovanie mozgu. Treba zacat zmenou zivotneho stylu, nechodit k 'sarlatanom' ale skusenym ludom s alternativnou medicinou (poznam aj Mudr, co liecia alternativne).

Ja som nikoho nechcela presviedcat, len aby ste sa zamysleli, kym zhltnete hocico od lekara.

Treba si uvedomit, ze vsetko je biznis. A lieky najma (niekto povedal, ze ludi SI ICH SAMI PYTAJU, TAKZE SU TIE LIEKY OK A POMAHAJU - vacsina liekov na psychiku su SILNE navykove, bodaj by si ich clovek sam nepytal potom :))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vymyslena psychicka dignoza - Fórum - ZDRAVIE.sk