Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo s takými vlasmi?

Príspevok v téme: čo s takými vlasmi?
experiment

Zdravím, v prvom rade uvedomujem si, že som nemala experimentovať. Ale chcem sa opýtať či mi vie niekto poradiť ohľadom mojich vlasov. Mala som hustý blond melír, ktorý po mesiaci úplne zožltol. Tak som si vlasy zafarbila trvácnou tmavou hnedou farbou. Napriek tomu mi farba inak chytila na tie premelírované vlasy a na moje odrastajúce. Môžem použiť farebný šampón, alebo treba stiahnuť farbu z celých mojich vlasov peroxidom a potom zafarbiť vlasy, takou farbou, aby vyzerala ako moja pôvodná stredne hnedá? Poprípade nejaké iné rady? ďakujem

angela85

by som ti neodporucala dalej si farbit vlasy, skus vydrzat, cas som farby vymyje a vyrastie a potom zajdi ku kadernicke nech ti pomoze, ked budes dalej experimentovat tak sa moze stat, ze nebudes mat vlasy ziadne, alebo totalne znicene chemlonky, skus sa teraz radsej venovat ich starostlivosti a vyzive

megi118

daj čas,teraz svojim vlasom,su vyťažené,a potrebuju kľud,či od peroxidov,alebo od hocakych chem.farieb.je to pre nich záťaž.Až po nejakych 3 týždňoch možeš s nimi niečo robiť.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo s takými vlasmi? - Fórum - ZDRAVIE.sk