Zivot bez deti?

Súvisiaci obsah

Lumik

sweater* ja sa nehadam (zatial) :), ale dufam, ze absolutna pravda existuje aj ked vobec neviem ako by mohla vyzerat, a ci ju clovek moze pochopit.

sweater*

preco sa tu vadite ludia :) kadzi ma svoj pohlad na svet, co neznamena ze by ste mali nutit kazdemu ten svoj ako jediny spravny, kazdy vnima svet a veci inak, svojimi ocami, ziadna absolutna pravda neexistuje, ak ak aj ano pravdepodobne sa ju nikdy nedozvieme, tym chcem len povedat ze neosocujte tu ostatnych za ich nazory a zato ako sa rozhodli, ja vam tiez zelam aby ste prezili spokojny a stastny zivot aj ked s mnohymi z vas nezdielam nazory na vela veci :)

Lulu2011

Lumik - ake kdeze, take sa nestane o par rokov vsetky tvrdiace, ze deti mat nebudu budu mamickami :D teda gro z nich, vsetko chce len cas, ak to tu pleskne nejaka 40tka tak jej uverim, ale pod 30 ziadnej :)

Lumik

no mozno ked vsetci "zodpovedni" nebudu mat deti, tak tu ostanu premnozeni len ti nezodpovedni a teda zodpovednost bude asi slepa vyvojova vetva :)

lienocka2

Ja si myslím, že sa to ale za 5 rokov môže aj zmeniť. Ale pokiaľ po deťoch netúžiš, tak si ich nerob, len preto, lebo je to bežné. Ale zober si to tak.. určite je to aj starosť, ale taká milá starosť. Ale zober si to tak.. keď budeš staršia, neskôr babička.. aké budeš mať záujmy? Ja sa už teraz teším na detičky, a to ich ešte mať ani nechcem:)