Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnúť za 1 týždeň 5 kg?

kik22

Ja neviem prečo by sa to nemalo dať. Bol som raz v nemocnici a nič som nechcel jesť. Bol som po operáci už 3 dni a nútili ma všetko jesť a dávali fakt že veľa jedla tam. Od narodenia som bol chudý takže si mysleli že som anorektik a povedali, že ak nebudem jesť, tak ma pošlu na psychiatriu. všetko som teda jedol. prišiel som domov a doma som jeden deň jedol tak ako som zvyčajne jedol doma a nie tak veľa jedla ako ma nútili. do rána som schudol 1,5kg!!!! a to si nevymýšľam.

aziatka

ahoj da sa to jasne ale nebude to vidiet... za tyzden schudnes mozno tak 1kg realne a tie zvysne 4 kila budu ubytok vody popripade svalovej hmoty a ak si das do ust hocijake jedlo dvojnasobok vahy mas isty! isto sa budes hladovat a budes sa tesit z kazdeho zhodeneho kila avsak zacnes normalne jest a mas to naspat! takze neriskovala by som je to cisto iba o tvojej psychike za kazdu cenu schudnut to je hovadina schudni ale zdravo 4 kila za mesiac a nie za tyzden! trosku rozmyslaj ak nechces vyzerat ako chodiaci hamburger!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnúť za 1 týždeň 5 kg? - Fórum - ZDRAVIE.sk