Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

znamienko či vyrážka? .. tvrdé ako kamienok

Príspevok v téme: znamienko či vyrážka? .. tvrdé ako kamienok
12345

dobrý večer dnes som si pri sprchovaní na chrbte nahmatala niečo ako výbežok vyrážky, no kedže som si na to nedovidela, opýtala som sa mamy. povedala, že je to tmavé a naokolo mierne začervenalé ale má to výzor vyrážky a bolo to také aj na dotyk. stlačila to mierne dva krát a vyšlo to ako vychádzajú obyčajné čierne bodky. bolo to drobné, čierne, malé. nebyť toho, že som to mala na chrbte, nuž, mysleli by sme si, že je to kamienok. je možné, že sa mi nejakým ale skutočne neuveriteľným nedopatrením vtlačil do chrbta? :-D Alebo je možné, že existujú aj také vyrážky? :-D Alebo to bolo znamienko a zajtra mám povinne nabehnúť ku kožnej? .. Ako hovorím, bolo to maličké, okrúhle, akoby drobný kamienok, a takisto to bolo aj riadne tvrdé ako kamienok. Po chrbte na tom ostala drobučká jamka. .. Som znamienkový typ ale na toto miesto si špeciálne nepamätám či tam nejaké bolo ale myslím, že skôr aj nie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

znamienko či vyrážka? .. tvrdé ako kamienok - Fórum - ZDRAVIE.sk