cvicenie v posilke

Príspevok v téme: cvicenie v posilke
emka4

ahojte chcem sa spytat, par mesiacov chodim do posilky, cvicim rozne aerobne cviky...na beziacom pase, orbitrek atd... schudla som asi 5 kil, teraz chodim o nieco pomenej, takze aj menej cvicim..skor si davam mensie rychlosti a ovela menej sa zapotim...prave preto neviem ci cvicim spravne kedze sa dost malo spotim ale vzdy mi ukazuju stroje ze spalujem kalorie... je to spravne takto cvicit alebo to ma efekt iba ked sa velmi spotim?

smajliQa

orchidejka

ja nechudnem...
ja mam za sebou tazky boj,,
vyhraty.. klop klop klop....

ja len pracujem na bruchu momntalne.. :)
na kockach :)

orchidejka

cize vravis ze vecer nemusim cvicit na rotopede ale ine cviky?

budem to robit takto: rano ked vstanem dam min 40minut na bicykli a vecer budem robit brusaky a dam este min 20minut aby sa nepovedalo. ci nespravny postup? co by si mi ty poradila?

smajliQa

orchidejka

na rano je najlepsie kardio cvicenie, lebo sa spali omnoho viac tuku ako ked robis kardio inokedy cez den...

no ak chces schudnut a zaroven aj nabrat svalovu hmotu, cvic vecer.
svaly sa totiz formuju v noci, a preto treba aj kvalitny spanok.

co sa tyka chudnutia, spalovat zacinas po 20 minutach intenzivneho cvicenia, cize odporucam rozhodne minimalne tych 40 minut v kuse.

orchidejka

ja by som sa chcela opytat, snazim sa cvicit rano pol hodiny na rotopede a vecer opat dalsiu polhodinu cize tak jednu hodinu bicyklovania pocas dna. je to spravne alebo by som radsej mala cvicit v kuse a iba raz? dakujem