Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvý sex - aka najlepsia poloha na najlahsie vsunutie penisu

Liiila

Ahojte, mam 12 rokov (hej asi si myslite ze čo robím na tejto stránke keď mam iba 12) ale asi sa Vám bude zdať toto zvláštne ale mam chut na prvý sex... viem ze to boli a hrozne sa bojím. Mam chalana ktorý ma 15 a on je uz skúsený... priznám sa ze som sa ešte neprstovala - chcem to nechať RADŠEJ na chalana. Co sa týka klitirisu, s ním sa urobím (krížením,ťukaním...)
PROSÍM PORAĎTE (ZA ODPOVEDE VOPRED ĎAKUJEM! ❤️

Liiila

Ahojte, mam 12 rokov (hej asi si myslite ze čo robím na tejto stránke keď mam iba 12) ale asi sa Vám bude zdať toto zvláštne ale mam chut na prvý sex... viem ze to boli a hrozne sa bojím. Mam chalana ktorý ma 15 a on je uz skúsený... priznám sa ze som sa ešte neprstovala - chcem to nechať RADŠEJ na chalana. Co sa týka klitirisu, s ním sa urobím (krížením,ťukaním...)
PROSÍM PORAĎTE (ZA ODPOVEDE VOPRED ĎAKUJEM! ❤️

Pinky okata

Ahoj, mám 15 rokov a mali sme s priateľom sex. Bola som z toho dosť vystresovaná a nervózna, keďže som to robila po prvý krát. Miestami to veľmi bolelo ,a miestami som nič necítila. Viete mi to vysvetliť? Dokonca ani žiadna krv. Prosím pomôžte mi ako je to možné,že sa toto udialo.

Aj_Ja

Ked mate priatela a chcete sex obaja tak nevahajtea vrhnite sanato. Podla mna je najlepsie zacat predohrou a rejst na 69 a potom touz ide samo z vlastnej skusenosti

Aj_Ja

Aj ma to zabolelo ked ho do mna prvy krat vopchal a pretrhol blanu ale ked nebudes preststavat a budes pokeacovat v sexe tak bolest prejde a zacnes si to uzivat naplno

IvankaCmukk

Ahojte ja som ivanka.mam 42 rokov za mesiac to bude 43 a stále som panna.bojim sa toho.mam z toho traumu od vtedy čo som si tam dala kombinačky alebo otvárak na kompoty.viete mi nejako poradiť? Rada by som to už vyskusala. Ďakujem

Lívuštek

Bol to ako každý jeden deň keď sa končil školský rok. Ráno škola a poobede som išla ja a moja kamoška na nákupy do Prievidze že si kúpime niečo na vysvedčenie. Kamoška si kúpila tričko , a ja som akurát bola v jeden kabínke kde som si skúšala jedno tričko ktoré mi bolo treba zapnúť. Tak si kamošku zavolala do kabínky a zapla mi tak krásne ten zips. úžasné! Vtedy sa niečo stalo medzi nami. tričko som si kúpil a ponahlali sme sa na toalety. Nikto tam nebol :) a tak sme vošli hneď na prvé wc a tam sa to stalo. Obe sme sa obrali a to najkrajšie čo každá jedna baba má. v ten deň sme si to ešte zopakovali na prelieskách. Teraz si každý pomislí že sme lezby :) nie! ja aj moja kamoška máme frajerov ale oni nám také čosi nevedeli dať. Potom sme to robili všade kde nám na to prišla chuť. na lúke, na kupalisku, v zadu v autobuse kedy našťastie nikto nešiel. Potom sme to skúsili navrhnúť aj našim priatelom. neboli proti. tak raz ja, saša a šaňo jej frajer. a potom ja saša maťo to je zas môj priateľ. A poviem vám krásne čosi! Teraz rozmýšlame všetci štyria že si partnerov vymeníme len na jednu noc :) už teraz sa na to teším!

P.S. Ak máte možnosť vyskúšajte to. Aj keď nie ste lezby!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvý sex - aka najlepsia poloha na najlahsie vsunutie penisu - Fórum - ZDRAVIE.sk