Prvý sex - aka najlepsia poloha na najlahsie vsunutie penisu

Adam znalec

Ahoj, urcite si spolocne precitajte nasledujuci clanok, aby ste sa vyhli nejakym urazpm, nedajboze otehotneniu. Hlavne pomaly, trpezlivo, na nic netlacit a hlavne natriezvo, ano?? Clanok tu -- vimax.sk

Sexualnaporadna

Ak máte nejaké otázky o sexe masturbácii a podobne píšte na mail aloeverablue@gmail.com poradím Vám

Dievcaxx

Ahojte, mám 13 a hrozne chcem chalana.... neviem ako nejakého zaujať....bojím sa že si nikdy pravého nenájdem. Prosím ako to zlepšiť ? Aby som u chalanov bola obľúbená ? Lebo mám aj menšie chute...

Liiila

Ahojte, mam 12 rokov (hej asi si myslite ze čo robím na tejto stránke keď mam iba 12) ale asi sa Vám bude zdať toto zvláštne ale mam chut na prvý sex... viem ze to boli a hrozne sa bojím. Mam chalana ktorý ma 15 a on je uz skúsený... priznám sa ze som sa ešte neprstovala - chcem to nechať RADŠEJ na chalana. Co sa týka klitirisu, s ním sa urobím (krížením,ťukaním...)
PROSÍM PORAĎTE (ZA ODPOVEDE VOPRED ĎAKUJEM! ❤️

Liiila

Ahojte, mam 12 rokov (hej asi si myslite ze čo robím na tejto stránke keď mam iba 12) ale asi sa Vám bude zdať toto zvláštne ale mam chut na prvý sex... viem ze to boli a hrozne sa bojím. Mam chalana ktorý ma 15 a on je uz skúsený... priznám sa ze som sa ešte neprstovala - chcem to nechať RADŠEJ na chalana. Co sa týka klitirisu, s ním sa urobím (krížením,ťukaním...)
PROSÍM PORAĎTE (ZA ODPOVEDE VOPRED ĎAKUJEM! ❤️

Pinky okata

Ahoj, mám 15 rokov a mali sme s priateľom sex. Bola som z toho dosť vystresovaná a nervózna, keďže som to robila po prvý krát. Miestami to veľmi bolelo ,a miestami som nič necítila. Viete mi to vysvetliť? Dokonca ani žiadna krv. Prosím pomôžte mi ako je to možné,že sa toto udialo.

Aj_Ja

Ked mate priatela a chcete sex obaja tak nevahajtea vrhnite sanato. Podla mna je najlepsie zacat predohrou a rejst na 69 a potom touz ide samo z vlastnej skusenosti