Prvý sex - aka najlepsia poloha na najlahsie vsunutie penisu

laurah

Ahoj dievcata nerobte stoho masaker heh
kazdy sex prvy boli to je predsa normalne,ale urcite to neboli az tak
ze by ste mali stoho nocne mori
urcite by mal bit chlapec kvam jemny
tam dole prve na zaciatok /spoznavajte jeden druheho neponahlajte sa do toho
hlavne citlivost treba mat k zene
je lepsie ked vas chlapec vyprstuje
tak sa vam troska rosiry a bude to menej bolestive,,,potom ak budes pripravena jemne pojde na teba a skusi ti dat do nutra pipik prve pojde jemne
a ak zisti ze ta to boli zacne jemne do teba prenikat..hlavne bud uvolnena nie stiahnuta mohol by ti tak ublizit,,,potom...troska sa chlap zaprie na teba a bum bude v tebe trocha ..je to tak tupi pocit budes ubolena neboj ..chvilku no chlapec ta bude boskamy uklidnovat nie je to strasne nebojte sa,,,a krvacat budete trocha jednoducho blana ked sa pretrhne musi tam byt krv,,,ale zalezi aj ako chlap je kvam nezny ...jednoducho sme zeny a kazda si tym raz prejde ...a potom bude chciet viac...heeeh ale zas z mierou lebo ci pred sexom alebo po ..umyte si tam dole vy aj vas chlapec potom su stoho infecije ako Mykoza...a je to neprijemne pre zenu potom
hlavne sa udrzovat v cistote tam dole
lebo sme citlive tam dole ...a vsetko sa potom na nas lepi
prajem pekny romanticky vecer alebo den pa

slavina

alzbee to ale môže znamenať,že kamarátka má poruchu zrážania krvi..Ale môžem sa mýliť...každá žena je iná a každá to prežíva inak.
Moja kamarátka mala tak pevnú blanu,že jej ju musel gynekológ rozrezať,aby mohla mať sex-ale ani ona nekrvácala dlho,keď prišla od gynekológa,už nekrvácala...

alzbee

slavina: ale su aj vynimky..kamoska krvacala tri dni po prvej milovacke:-/ ale ja som napr. ani nekrvacala a ani ma to nebolelo-iba mierny tlak som zacitila:))

slavina

po deflorácii,t.j. pretrhnutí panenskej blany sa nekrváca v pravom slova zmysle,ide o malé krvácanie,ktoré sa ihneď zastaví,žiadne krvácanie,ktoré by trvalo dlhšie ako pár sekúnd nehrozí.
A čo sa týka polohy,nedá sa povedať ktorá je najlepšia,všetko závisí od proporcíí tela a od toho,kto bude dominantnejší,ja som bola prvý krát hore,ale to som už mala za sebou dlhé obdobie prstovania a orálneho sexu,takže ma to ani nebolelo a sama som si určovala intenzitu a tempo.

nooooooooooo

aoj chcem surne wediet ze ako dlho budem krvacat ked osm este panna..strasne sa bojim toho ze sa nieco moze pookazit ...ked mi napr.prepichne blanu.pls poradte miiiii

sunflower_

Najlepsie je to odzadu a nech ti ho tam vrazi az na doraz. A povedz mu aby riadne prirazal, uvidis ake to bude super. A este nech ti da vyprask po zadocku a budes mat orgazmus poriadny.

coki

podla mna prvy krat jednoznacne misionar...urcite nie sadat si nanho zhora...a este lepsie je par krat pred tym skusat aj prstovanie, potom to urcite menej boli, ked si zvykne aspon na prsty:)