Da sa zistit z krvi hiv?

Mansie

hlavne si treba davat pozor a sledovat aj priznaky. tu je 19 beznych priznakov, ktore sa zacinaju prejavovat uz po cca 2 mesiacoch od nakazy --- -odkaz odstránený-

maruska123

je fakt nezodpovedne, ked si niekto mysli, ze na nete mu daju odpoved na vsetko

miesto zabijania casu na tomto fore si uz mal byt davno na vysetreni a nie cakat, ci to zistia tvojej priatelke alebo nie...to uz kde zijeme?

kkkr

dobry vecer... tak dneska som volal na jednu linku kde mi dotycna povedala ze sa robia testy na hiv len v tedy ak o to poziada tehotna mamicka ze to nerobia z beznych testov... viem ze pred mesiacom brali priatelke 3velke ampulky krvy kde jej zistovali nieco ale o hiv jej ginekolog nepocvedal nic ... tak ja teda neviem ...
maruska viete to naisto ze sa to robi beznym tehotenskym POVINNYM vysetrenim?

maruska123

nezistuje sa to z tehotenskeho testu, ked ma zena podzrenie ze je tehotna, vtedy jej beru krv a tam sa to nezistuje

ale ked sa potvrdi tehotenstvo, tak v prvom trimestri sa robia povinne krvne vysetrenia, kde sa okrem inych veci zistuju aj anti-hiv protilatky

maruska123

nie nemuselo by byt v krvi vidiet nic...na hiv je specialny test na protilatkym, ktory sa za beznych okolnosti nerobi...len na poziadanie, pripadne pred darovanim krvi, je sucastou nejakych predoperacnych vysetreni a robi sa aj pocas tehotenstva povinne...

kkkr

takze som sa dozvedel ze aj pokial je zena tehotna a je nakazena hiv tak to z tehotenskych testov nezistia odberom krvy.

kkkr

ahojte ... este mam dotaz ked som bol pred pol rokom na pohotovosti kvoli strasnej bolesti v zaludku a brali mi krv tak z tej krvy by videli keby som bol hiv?

kkkr

som objednani v stredu koznej nech sa mi pozrie na tie vyrazky... a inak ... , ma napadlo ze moze byt ze by som bol teoreticky ja hiv a spaval by som s nou a ona by to nedostala odomna ?