prenos

Príspevok v téme: prenos
hulk

dobry den
chcem sa informovat ohladom neobjasnenia hiv prenosu. Niekde som cital ze ak je vyrus mimo tela tak neprezije? teda ze ak nieje na svojom nositelovi tak ci je stale aktivny ... ako je teda mozne ze sa to da preniest z inekcii alebo ziletky ked je ten vyrus "mimo hostitela"
dakujem za odpoved

alenka_maxova

ako...nechapem...mas podozrenie, ze ty alebo tvoja holka ste nositelmi virusu HIV? A chodis na forum pytat sa ludi, ze co a ako??? A inak si v pohode? Preboha, testy ti u lekara urobia tusim aj zadarmo, teda ako kde. A nemusis ani udat dovod preco testy chces, prosto prides k doktorke a poziadas o ne. Cudujes sa, ze ti ludia pisu, ze si nezodpovedny, ale nie je toto nezodpovednost?

hulk

tu nejde o zmenu nickov...
len chcem proste vediet co a jako
normalne som polozil otazku o tej priatelke ze je tehotna bla bla... a riesilo sa tam uz to ze som nezodpovedny a pritom som len chcel vediet ze ci z predehotenskych testou sa da zistit ci by priatelka mohla byt infokovana... to bola moja otazka a priamu odpoved som nedostal.

maruska123

kkkr neviem naco zakladas novu temu, ip adresu tu mas cize kazdy vieme, ze si to ty

nejde o to, ci je virus mimo tela alebo nie..ide skor o to, ze tento virus na vzduchu uz po niekolkych hodinach hynie..cize ide o to, aka cerstva krv sa na ziletke nachadza a kolko jej je....