ani neviem ako mam nazvat tuto temu

Príspevok v téme: ani neviem ako mam nazvat tuto temu
User_37597

nepytam si radu,ani p.cung,ani vysmech.
skor by som chcela vediet ci uz sa citila niektora z vas tak ako ja.tak divne az neprijemne.
predpokladam ze vela z vas uz bolo v situacii kedy partner menil zamestnanie,no a nikdy vas nenapadlo co ak tam stretne inu?co ak si snou zacne?co ak to presne takto skonci?
neni to panika-skor by som to nazvala mierna obava na zaklade toho ze sa to uz raz stalo s byvalim.a prave preto rozmyslam ci sa to nemoze stat znova.
bola uz jedna z vas v tejto situacii?ako sa vyvinula?

ja naozaj nehladam radu a vase silno poucne komentare o tom ake ste podaktore emancipovane a samostatne zeny,chcem vediet ci ste to uz zazili.
dik

Maoam

bibisa, vies, tieto veci, ktore riesis, su uplne normalne, blbe je, ze dnesna doba a ludia su taki, ze za vsetkymi problemami, ktore su uplne prirodzene a patria k vyvoju, sa hned vidi nieco patologicke, dnes aj ked ukazes emocie (ktore su tiez prirodzene), mas hned nejaku poruchu, proste mne to pride niekedy, ako keby ludia sa uz nejak uplne dostavali mimo prirodzenu realitu

obcasna kriza a obcasne 'blues' su uplne prirodzene a aj potrebne

o tom je zivot (aj)

z teba citim, ze to das do poriadku, si velmi pozitivny clovek a drzim ti palce :-), daj vediet, ako sa ti dari a co noveho :-D

User_37597

maoam
a na co by to bolo dobre keby sa urazim?ked uz by ma zena zacala zvadzat tak by som sa asi moc nebranila-treba vela veci vyskusat v zivote :D
ale momentalne sa orientujem predovsetkym na chlapa.
ano mozno aj v tom je to zle ze prave ja sa ani nieze spolieham na neho ale myslim na vsetko ako keby sme boli uz "manzelia" a pri tom on je este mlady na vsetko.mozno ani to spolocne byvanie nam nieje sudene.toto by som mala urcite zmenit.
komplexi?pracujem na tom ale neni to zalezitost jedneho tyzdna ;) ale su veci ktore ako sa hovori: co priroda pokazila-clovek nenapravi-a aj ked napravy tak len na urcitu dobu :)

Maoam

bibisa, tesi ma, ze si sa nenahnevala, lebo väcsinou sa tu clovek stretne hned s utocnymi komentarmi, to je super vlastnost, ze si to vzala s humorom :-DDDD

bibisa, k tvojmu problemu, ktory si tu opisala, vies, moj osobny dojem z toho je ten, ze ta vec s tym tvojim chlapom je len druhorada

kvoli tej jeho zmene, ktora sa chysta, ti len viac udrel do oci tvoj vlastny zivot a problemy v nom, alebo inak povedane, veci, s ktorymi nie si spokojna alebo ktore ta frustruju

mozno tvoj priatel bol jedinou takou 'istotou' momentalne a ta sa teraz tiez poriadne kyve, takze sa citis neisto

to je uplne normalne, asi kazdy by sa tak citil

neviem, kolko mas rokov, mozno si to uz niekde pisala, ale z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze nie je dobre sa riadit podla muza alebo sa na neho nejako podvedome fixovat, ze co urobi on a podla toho sa zariadim ja - tento styl je dost odsudeny na zanik,a le mlade baby a zeny to tak robia, lebo sa najprv musia naucit vyjst same so sebou a zariadit si zivot podla seba a vlastnych tuzob a priorit

a to je tazke, ja uz mam po 30ke a stale sa hladam v mnohych oblastiach a tiez testujem, skusam, co vlastne pasuje ku mne a kazdy den sa daco nove dozviem, mam fazy frustracie, mam fazy zufalstva, asi ako kazdy clovek

v dnesnej dobe najviac chyba mladym istota, to, co bolo za ery nasich rodicov samozrejmost, kazdy mal istu pracu, kazdy mal strechu nad hlavou, vsetko bolo take iste, bezpecne, vztahy boli tiez ovela stabilnejsie a trvacnejsie ako dnes

teraz je to pravy opak

co sa komplexov z postavy/vzhladu tyka, co tym myslis, ake 'zle' to je?

co sa s tym da robit? (urcite sa da!)

User_37597

TAK ESTE RAZ PRE ISTOTU TU OBJASNIM AKO SOM TO MYSLELA:
TOTO NIEJE PROSBA O RADU-JA SA NEMIENIM TU RIADIT TYM CO MI TU NIEKTO NAPISE(PORADI).
JA SOM CHCELA POCUT VASE NAZORY NA TO,PRIPADNE CI STE TU UZ ZAZILI A BOLI V TAKEJ ISTEJ SITUACII.COKOLVEK TU NIEKTO NAPISE.

budem zla:zacnite poriadne citat hlavny prispevok k teme ;)

...si-ma...

Bibisa - aj sa tom tu vcera opisovala len moj divny pocit a chrobaka v hlave. Moje zistenie je asi take - nema zmysel si citat cudzie nazory. Mam svoj rozum, svoje pocity. Sama najlepsie vies co sa odohrava v tvojej hlave, ako to sama citis. Som si povedala milujem ho tak mu aj doverujem. A ked pride na mna divny pocit - radsej sa mu s tym zdoverim - ako by som to mala riesit tu na fore...

User_37597

ono aj jedno aj druhe je zle.
ked si predstavim ze by som mala partnera ktory ma vkuse podvadza a este ma aj tu drzost spat somnou aj z inymi a robit ako keby nic tak to radsej budem sama.
je zle aj toto aj to ze by ma co by len raz podviedol.ono najviac by ma sralo keby ma podvedie a ja sa to ani len nedozviem.zit s niekym aj potom co to spravil pricom len on sam je ten kt o tom vie ze to urobil.to je hrozne!
ako mozu byt chlapi tak primitivny?ako mozu toto robit?mala som kopec prilezitosti,navrhov a nikdy som to nevyuzila.preco chlap tak rychlo podlahne?

User_37597

maoam?som bisexualka? :D
no tak na to si nepamatam ani ja :D
vsak ja sa neopustam.nemam teraz zachvaty a nerobim sceny.nehadzem sa o zem.len konstatujem moj divny pocit s toho vsetkeho :D