sex s tuckom

Príspevok v téme: sex s tuckom
xxxxxx

baby chcem pocut vas nazor ako by sa vam pacilo ze vas partner ma 150kil, viem ze je to nie je ziadnej sexi ale mam stitnu zlazu a velku nadvahu a problem najst si priatelku,tim kecom ze na vonkajsom vzhlade nezalezi uz prestavam verit mne by to tiez nnepripada sexi velmi tucna zena ale predsa ma niekto podobny problem?chcem pocut hlavne nazor zien ktory maju takychto partnerou s nadvahou da sa zit s takymto hendikepom normalny sex.zivot?som stale panic

xxxxxxxxxxxx

no presne to som chcela napisat aj ja, tiez mam kamaratku ktora bola riadna bomba isla k lekarke zistili jej ze jej dobre nefunguje sz tak ako ma dala jej na to lieky, upravila stravu, zacala sa hybat a v priebehu par mesiacov mala dole 30kg...

inak mam kamarata ktory ma asi 130kg ma asi 165cm plus minus neviem taky nizsi je...a jemu zeny same klopu na dvere a zvadzaju ho mmskami :-D lebo je to riadny trtkos... to nejde tak o vahu ale o to ako komunikujes s okolim....on je velmi spolocensky typ, ma krasny usmev, je charizmaticky a jemu tie kilecka aj sedia :) momentalne chudne na leto :-D a stale je krajsi a krajsi...

a ja mam priatela ten mal asi 110kg ale on ma pevne telo nie mlandrave take kila sa daju :)

lienocka2

Myslím, že baby s tebou nevlezú do postele, len kvôli sexu, to je asi jasné. Ale tiež si myslím, že priateľku si dokážu nájsť aj nie práve fešáci. Len tam musia byť samozrejme city a sympatie. Veď sa poobzeraj, je strašne veľa 150kg chlapov a 100kg žien a neni sú do smrti sami. Len musíš natrafiť na tú, ktorá ťa bude ľúbiť takého aký si. Držím ti palce. Hovoríš, že ti nepripadá sexi veľmi tučná žena. Ale keby ste si rozumeli, dokázal by si s ňou byť?