Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Amerika

Príspevok v téme: Amerika
martinaaa333

Tento rok koncim VS a tak mam poslednu sancu ist do Ameriky. Je tu niekto, kto by chcel ist do Ameriky na Work and Travel a nema s kym? Ze by sme sli spolu?:-) Vo dvojici je to predsalen lahsie a bezpecnejsie... ak by sa tu niekto taky nasiel, tak mozme dat najprv stretko niekde v kaviarni(som z BA, pripadne by sme sa dohodli inak) moj mail je wartinka1988@gmail.com

sad2

martina: tie ceny su priblizne rovnake kazdy jeden rok,
ja som bol cez zilinsku SPIRIT a ona mi zohnala pracu, ubytovanie poskytoval hned zamestnavatel..

david23

martina presne, aj ja som pozeral ceny a bez letenky to vychádza dosť, ale vraj tie víza treba riešiť cez agentúru, lebo sa ti kľudne môže stať, že ostaneš doma... Inak ja som taký dobrodruh, že by som kľudne išiel na blind, že všetko si zabezpečil až tam, ale to by mi 100pro nedali víza...

martinaaa333

sad2 pozerala som si ceny tych agentur a tento rok mi tie ceny pripadaju strasne vysoke, ze ani netusim, cez ktoru ist. Ty si vlastne bol cez ktoru? Ubytko a pracu ti zhanala agentura?

martinaaa333

lost aj ja mam psika, ale bude sa o neho musiet na ten cas postarat priatel. Psik je velky zavazok, co som si ako 18 rocna neuvedomovala a hadam tych par mesiacov to bezo mna vydrzi:-)

martinaaa333

sad2 no nemam este sparing partnerku:-), takze agenturu som este nevyberala, ale popytam sa spoluziakov, ked to bude aktualne, s ktorymi boli oni. Ale co som predbezne zistovala, tak mi odporucali cez agenturu vybavit len viza a ubytko aj pracu si hladat individualne. Napr. jedna spoluziacka minuly rok platila 70 dolarov za tyzden za izbu v krasnom dome s bazenom, ine zas 70 za katastrofalnu ubytovnu... Ta spoluziacka zarabala ako casnicka super, tie, co byvali na ubytovni upratovali a aj tak nemali dost prace, len tak 4-6 hodin denne..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Amerika - Fórum - ZDRAVIE.sk