Jablčny ocot

amybeag

Prave som strcila lakmusovy papier do jablcneho octu pH pod 5. Nase telo potrebuje vacsinu zasaditych potravin s pH nad7,4/cerstva zelenina..../Kysle potraviny podporuju rast mikroorganizmov, kvasiniek, plesni.. Kazdy organizmus je iny..niekomu to "funguje", inemu nie. Avsak na vyrovnanie kyslosti, cize zneutralizovanie kyselin v tele, organizmus bude "stahovat" vapnik z kosti, zubov...a to sa viditelne prejavi casom.

denisa

ja som si kupila jablcny ocot v lekarni vo forme tabletiek, je to pripravok ktory urychluje chudnutie, pomaha a kila idu dole :)

ja666

ahohte ja pijem JB už asi mesiac ale stále nič som neschudla musím sa zdržiavať mliečných výrobkov? Jogurtov a mlieka konkrétne?? veľa ľudí tak schudlo ale mne to nejde neviete poradiť?? pijem ho 2x denne pol hodiny pred jedlom

tinusska

jasne, jabl. ocot sa riedi... ja si davam na 2 dcl vody 2 caj. lyzicky octu a asi pol lyzicky medu. je to tak super a nevadi mi to pit ani rano na lacno, ked este pomaly spiim....

dada

Ahojte,ja som si kúpila klasický ocot ochutený jablkom,a v celku som s ním spokojná,Má dobrú chuť.Ja si ho dávam ráno aj večer jednu polievkovú lyžicu,ale zatiaľ sa mi akosi nepodarilo schudnúť,ale dúfam že sa to dáko možno naštartuje.A vy s ním máte aké skúsenosti,darí sa Vám,alebo nie.