má niekto rovnaké psychické stavy ako ja?

Príspevok v téme: má niekto rovnaké psychické stavy ako ja?
Ellaa

nooo mam 18 rokov... chcela by som vedieť, či ma, respektíve či mal niekto podobné problémy ako ja v súčastnosti.... som veľmi citlivý človek a veľmi zle znášam napäté situácie... možno to na mne nieje až tak vidieť, lebo sa to snažím zakrývať smiechom.. ale už strácam chuť do života....každý polrok mavam tieto stavy...aj ked som v pokoji, jemne sa mi chveje ruka, hlava.. niekedy fakt normalne citim ako mi mykne hlavou.... ked mam ísť v škole pred tabuľu, niekedy je až neskutočne ako sa bojim a chvejem...keby to boli len ruky, dalo by sa to, ale normalne sa mi jemne chveje aj hlava... čim viac sa nad tym zamyšľam a trapim, tym je to ešte horšie...ale ked sa nad tym nezamyšlam, ani neviem že mi niečo je.... už veľa krat som mala take stavy, ale po čase to zmizne a opať sa to objaví.... od tych nervov ma niekedy strašne boli hlava.. veľmi ma to trapi, lebo viem, že škodim len a len sebe...a stresujem, v podstate, zo zbytočných vecí....ale citim sa, ako keby som to mala v sebe, zainteresovane... som stratený prípad?:((

hop

nie dik vobec ti nepomozu take poznamocky uplne vobec ze azet na azete si registrovana"Djaj moja spapala si vsetku mudrost,, len kecas proste presne si ta viem predstavit ....korpulentna truba co nema nic ine na praci iba keca na forach halda veci o ktor nema ani paru a snazi sa to vykompenzovat intelektual kecami ktore su len na oko.vsak mam pravdu daj si pohar mlieka azet lady

michael

Ak to bude pokračovať dalej , môže sa stať, že po roku , dvoch navštiviš neurologa.Prečo?Lebo tento psychický problém dozreje na neurologický.Odporučam ti navštíviť psychyyiara. Je to výlučne psychický problém , a v tomto štádiu sa dá úpspešne liečiť. Budeš brať lieky asi 8 mesiacov , a vyliečiš sa stoho. Neboj sa psychiatra, v čakárni stretneš ludí ktorým na prvý dojem nič není. Liečia sa napr. stoho že nemôžu zaspavať včas apod.Čím skôr pôjdeš tým máš vačšiu šancu na pomerne úspešné liečenie --nenechavaj to dozrieť , Držím palce

Magy

mily/mila hop.

dobre som sa pobavil. okrem tvojej uzasnej gramatiky, ktoru ma uz lepsiu aj tretiak na zakladnej, si napisal/a tolko nezmyslov, ze ani neviem kde zacat.

nie som ona, nie som herecka co nic neprezila a viem co pisem.
ak poznas azet, rozklikni si moj profil.
potom sa budeme bavit dalej.

hop

pocuj MAGY ty zijes na zahrade v stane kde je vela kvietkou a zvieratiek vsak ze mala si ty nejake problemy v reale lebo ako vidim nie to neje len tak klikol som na par prispevkov a vkuse to same ako myslis to dobre ale zobud sa,sa asi moc nudis ze pises take veci ze prv si nieco prezi a potom ludom tak kecaj.co su top herci v hapejstwoode"D maju pp napr a preco asi?maju tam ovela lepsie moznosti a terapeutov.a maju napriklad pp stale,to neje len ako si myslis ze si das cukrik a pises zvast.nemysli a neber si to tak a chod tam prekonaj vidis zivot cez krasne sklicka, maker divenka prezi si nieco a potom kecaj S TEBA je herecka urcite

Magy

na taketo stavy dost pomaha zacat cinnost v nejakom hereckom alebo dramatickom kruzku, klube, pripadne skupine. naucia ta, ako sa nebat stat pred ludmi a recnit/hrat/spievat, ako ovladat svoje emocie, ak ozo seba dostat netusenee. a co ty vies, aka slavna herecka z teba nakoniec moze byt. kopec ludi tak zacinalo, z nicoho, z kuta, aby prekonali seba, svoje komplexy, svoje slabosti. a objavili v sebe netusene moznosti! viem o com pisem, ja som presne ten pripad.

J111

Tomu sa hovori myslim, ze si tremistka, nic viac a nic menej. Psychologicky sa to da zvladnut asi len velmi tazko, skor treba nieco na upokojenie. Ked budes pokojnejsia, tak aj pokojnejsie budes reagovat na vonkajsie podnety.

Ellaa

myslíte si, že to všetko sa časom dá prekonať? zohráva na tom veľkú rolu možno aj puberta? mne je fest ľúto, keď vidím spolužiačky stať napr pred tabulou, sú pokojne, a všetko berú v pohode.. ja im môžem len ticho zavidieť.. no aj im zavidim... no niekedy mam ten strach za nich ja sama... pritom ja len sedím a na nich pozerám a mam ich počúvať