Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Idealna postava?

vejuska558

Ahojte, no tak ja mam vysku iba 156 cm (podla mna som krpata a uz asi ani nenarastiem) a mam 17 rokov. Vazim 54 kilov...No podla BMI to je idealna vaha ale ja si myslim ze by som urcite mala schudnut,a mama tvrdi ze som tucna...Mam miery 85,73,92 cm...Mam dost siroky pas, viete poradit nejake cviky na zuzenie pasa?
piste na mail vevaanev@zoznam.sk
diki

uhlie

No supermodel nesledujem, ale mne sa este ani jedna miss zo Slovenska nepacila. Aj ked su tie dievcata stihle, tak su vselijake nesymetricke, kostnane a nesumerne. Do tvare tiez niec moc. Preco je taky problem najst na Slovensku nejaku peknu zenu?

simca2191

táák ahojte .. prosím vás chcela by som vás poprosiť o pár názorov na moju postavu .. pretože .. mám blbý pocit s nej.. vedšina báb hovorí že chcu schudnuť ... no ja naopak hehe .. ja vem je to divne :D..som dosť vysoká preto mi to ide aj tahšie ... výšku mám cca 168,5 cm .. pás mám dosť široky ... preto by som chcela pár typov ako sa dá schudnuť len v pase .. miery mám 85-70-91 .. a vááhu cca 55 kg ... tak pls nejaké tie náázory ...može byť aj na pokec .. nick mám ako meno ..:) awojte dik :)

trefne

LuuKuzuu..maj taku vahu v akej sa citis dobre, na tvoju vysku by si mohla mat teraz este tak o 3 kila viac a bola by si idealna:) takze na vianoce sa mozes kludne viac napapat:)

LuuKuzuu

ja mam vysku 166cm a vaha 48Kg...myslite aka by mala byt moja idealna vaha??? lebo uz som z chudla z 58 na 48 ale viac uz chudnut nechcem

zuzic

aljka na tvoj vek pohodka:) to sa upravi este keby si aj vyrastla...ja som pred rokom mala 14 a bola som taka...nebola som tucna ale ani chuda...tak prudsie som vyrastla a teraz je to v pohode..len chcem este takych pat dat dole len pre moj pocit..inak na mne nie je nic vidiet ze by som mala kg naviac...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.