Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prekyslený organizmus

- mira

Hnisavé ložiská obsahujú baktérie. Tie sa môžu rozmnožovať v prostredí, ktoré im vyhovuje, a to je prekyselené prostredie.

liv99

skus si precitat tuto knizku: kurt tepperwein omladzujúce odkyslenie, na nete najdes aj free pdf a urcite v nej najdes info co hladas

malachitka

tpch1

kožná hľadala ložiská a obvodná riešila prekyslenie...
vies čo,jedine na čo sa zmohla boli testy na helicobactera...čo s tým nesuvisí..
čo by si mi poradil/a ?

malachitka

tpch1

kožná hľadala ložiská a obvodná riešila prekyslenie...
vies čo,jedine na čo sa zmohla boli testy na helicobactera...čo s tým nesuvisí..
čo by si mi poradil/a ?

tpch1

no tak loziska su jedna vec a prekyslenie uplne ina :-D
takze obvodna povedala, ze mas asi prekysleny organizmus-a dalej co? Odobrala nejake tekutiny, nieco zmerala a podobne?

malachitka

tpch1

áno, dermatologička bola zato,aby sa mi spravili viaceré vyšetrenia či nemám niekde ložiská, a ked som bola na krv u svojej obvodnej povedala,že to môže byť tým,že mám prekyslený organizmus. Jediné ešte kde som nebola je gastroenterológia a gynekológia...

malachitka

tpch1

áno, dermatologička bola zato,aby sa mi spravili viaceré vyšetrenia či nemám niekde ložiská, a ked som bola na krv u svojej obvodnej povedala,že to môže byť tým,že mám prekyslený organizmus. Jediné ešte kde som nebola je gastroenterológia a gynekológia...

malachitka

tpch1

malachitka

tpch1

neboli mi robené žiadne podobé vyšetrenia,zhodnotila to moja lekárka,pretože pátrame po príčine prečo mám vkuse akné, síce už v menej agresívnej forme ale mám..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prekyslený organizmus - Fórum - ZDRAVIE.sk