vsetkym musim ustupovat uz ma to nebaví!

martina0222

huh to je na mňa príliž sofistikované:D ...ale chápem, akože vziať bakulu a vyplácať ich po zadku osobne... počkať si ich pred parlamentom

lost

jj, poliaci su fakt dobry priklad :D

to ako keby ku nam chodili ukrajinci a robili tu neviem co..

mali by sa proste prisposobit :)

lost

nie nie nie neslo mi o grmatiku :P

ale vy-do-BIT politikov :D

ak chapes ako som myslel to naznacenie na I :D

vydobyť je onicom, tam slovaci uz vydobyjaju 2 dekady a nic z toho :D

martina0222

nj, tam mal byť Y, že? Ale veď sám si to napísal prvý nesprávne;)

čo sa odsťahovania týka, nie je to len o politike, ale aj o patriotizme, vlastnej abilite prispôsobiť sa inej krajine.
Typickým príkladom sú poliaci, ktorí sa sačkujú úplne všade a potom sa na všetko v tej krajine sťažujú, otvárajú si vlastné poľské potraviny, aby si mohli kupovať poľský cukor s poľským nápisom "cuker", lebo ten je vraj ovela chutnejší ako anglický :D a podobne. Normálne by som ich vyhnala naspäť, nech si idú piť poľské pivo a variť guláš z polskej kapusty v tej ich úžasnej poľskej chatrči.

lost

lenivy je ten, co je stale na slovensku a nadava na to ze mu je zle :D

a ako vydobit svoje pravo?

podat trestne oznamenie

lenze zakon je sity na mieru prave zlocincom - politikom

cize ak odidu dojne kravy (tj slovaci, obyvatelia) tak nebudu mat koho dojit, len si mozu fiktivne medzi sebou prelievat akradnute eura..

martina0222

lost a ako si mám vydobiť niečo od politikov? Sama proti nim nič nezmôžem, jedine tak že by som založila vlastnú stranu, ale zase až tak ma slovensko nezaujima. Druhá a najrozumnejšia možnosť je odjebať sa z tohto štátu naveky. A to som už dávno spravila. Takže kto je tu lenivý zdvíhať svoju telesnú schránku??

lost

Nemusi to byt explicitne "protirecenie", ale:
pisal si raz, ze ja sa tu na fore len hadam na offtopicu atd (co nehovorim ze nie, cize suhlasim)
ale teraz pises, ze "mudrejsi ustupi" je submisivne a tym padom zle.
ale to ze sa hadam na fore bolo tiez zle :)
sice mozno si to myslel "lebo offtopic"
ale zase zalezi, ako tu uz martina0222 pisala, ze ak je to situacia, ze niekto iny na nas ukor sa obohati, lebo ustupime, tak potom je to zle a naopak, ak je to len nieco malicherne medzikamaratske tak je mudrejsi ten co skutocne to vzda a ustupi..
cize je to relativne teraz..