Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nestastna z chlpkov na krku a brade

Príspevok v téme: nestastna z chlpkov na krku a brade
yeti

pekny vecer. mate prosim niekto problem ako ja? mam tmave chlpky na brade aj krku, liecim sa na stitnu zlazu ale aj tak su tam..spociatku som ich vytrhavala pinzetou ale je to zbytocne..a teraz sa mi az chce plakat ked na to pozeram. mate skusenost s odfarbenim chlpkov v tychto miestach? ak ano co ste pouzili? prosim ozaj by som sa na nieco tak enepytala ak by to nebolo tak zle. dakujem

Katka54

Ahoj delphia,

a čo hovoríš na orientálnu depiláciu? Vraj sú s tým celkom slušné výsledky, pretože tá zmes obsahuje nejakú bylinku, alebo extrakt, ktorý pôsobí priamo na korienok chĺpku a spôsobuje to spomaľovanie rastu chĺpkov a neskôr odumretie korienka.. Neviem, na tvári s tým nemám skúsenosti, ale dávno-dávno som chodila na túto depiláciu na bikiny a musím povedať, že som bola veľmi spokojná.. Chĺpky rástli pomalšie a jemnejšie, až tak, že teraz si bikiny v pohode robím depilátorom a je fakt, že tie chĺpky už tak nerastú..
Inak ja si depilujem všetko - nohy, ruky, bikiny, aj pod pazuchami..

smajliQa

yeti

nalepsi volba je weet ked chces sado 10 minut zbavit chlpkov,,, ale sprav si to aspon dva dni pred plesom...
lebo niektore zeny mozu mat podrazdenu pokozku a potom by to este horsie vyzeralo...

yeti

a take nieco narychlo? idem na ples tak zatial len kratkodobo.nebudem tam mat salu predsa cely cas :/ z dlhodobejsieho hladiska uvazujem nad tym laserom

Magy

delphia - preto som pisal na prvom mieste laser (aj ked ich je kopec typov). vosk si moze spravit ktokolvek aj doma, nepotrebuje na to chodit do salonu a platit. aj tak je to len docasne. niektore salony zacinaju pouzivat chemiu (na principe Veet), daleko ucinnejsiu, ale davkovanu a aplikovanu pod dozorom.

delphia

ak mozem poradit, vyhybajte sa "rieseniam" problemu v kozmet. salonoch. pouzivaju bud vosk(nedoporucujem ziadne trhanie- chlpy hrubnu, su tmavsie a siria sa do plochy), alebo epilaciu IPL svetlom(neefektivne- kopec penazi a ziadny vysledok)

treba v prvom rade samozrejme riesit vyvolavatela- liecba u endokrinologa. efektivne sa zbavit uz existujucich tmavych neziaducich chlpov sa da diodovym laserom LIGHT SHEER (osobna skusenost- viac rokov som nim epilovala v epilacnom centre. mala som moznost videit, co sa da "vypestovat" trhanim bud pinzetou, voskom,..to je v konecnom dosledku jedno cim). na tvari , hrudniku, v okoli prsnych bradaviek a pod pupkom si radsej nic netrhajte, lebo casom tam bude hojny porast ako u chlapov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nestastna z chlpkov na krku a brade - Fórum - ZDRAVIE.sk