Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zápal močových ciest?

Príspevok v téme: zápal močových ciest?
popcorn

dobrý deň. chcela som ss spýtať. od vianoc som sa liečila na zápal močových ciest a na baktériu e.coli (či ako sa to píše). teraz mi zase prišli výsledky, že mám v moči hemoglobín a erytrocyty. známa sestrička mi vravela čosi o fyziologickom rozpade v tele, že to nie je až tak vážne. neviete mi poradiť že čo to? občas ma bolievajú kríže a celá chrbtica.. inak problémy nejak nepociťujem. ďakujem

delphia

bolest krizov a chrbtice moze byt aj pri zapale oblicek. treba vysetrit v mocovom labaku tvar erytrocytov- dla toho sa urci, odkial pochadzaju- ci z hornych mocovych ciest- oblicky, alebo z dolnych- mocovy mechur, mocova rura. liecba patri do ruk minimalne urologa, alebo ak je problem v oblickach, tak nefrologa. nezanedbaj to, lebo to moze mat vazne nasledky. oblicky su zivotu dolezity organ.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zápal močových ciest? - Fórum - ZDRAVIE.sk