Milenka ?

Príspevok v téme: Milenka ?
dievcatko28

rozhodla som sa Vám napísať svoj príbeh nakoľko som tak trochu zvedavá aj na Vaše názory a rady nakoľko sama neviem ako to ďalej riešiť. Na jednej nemenovanej zoznamke som si dlhšiu dobu písala s jedným mužom a dohodli sme si stretnutie. Prvé stretnutie sme zorganizovali dosť na rýchlo ale už v tedy tam bola tá chémia,určite to poznáte...ale...hneď na prvom stretnutí mi povedal ,že býva s matkou svojho dieťaťa , áno viem, vtedy som mala povedať, že viac sa s ním nestretnem,ale poznáte to,zakázané ovocie chutí najlepšie a my sme si dohodli druhé stretnutie a potom ďalšie a ďalšie,tvrdil a tvrdí,že keby nebol na malého tak naviazaný dávno od nej odíde ale,že jednoducho nedokáže opustiť syna o ktorého sa on stará viac ako matka ( to je rozprávanie na dlho),zo začiatku so to akceptovala... Začali sme sa stretávať častejšie a aj spolu spávať. Ale teraz je tu niečo čo nedokážem prekusnúť a možno práve pre toto ukončím tento vzťah ak sa dá tak nazvať. On je celý deň doma ona pracuje,ona príde domov z roboty a on do tej roboty odchádza a vracia sa nad ránom domov. víkendy väčšinou prespí nakoľko robí piatky a soboty do rána takže veľa spolu netrávia čas. A keď má čas tak ho trávi so mnou. Ale keď ona niečo potrebuje on jej nedokáže povedať nie, keď sú spolu doma on sa ani neozve,aby sa to ONA nedozvedela. Naposledy sme sa bavili na tému dovolenka a on mi povedal,že pôjdeme my spolu ale,že potom bude musieť ísť aj s ňou a so synom, samozrejme sme sa pohádali a on mi povedal,že to jednoducho tak musí byť a hotovo,ďalej to nechcel riešiť. Sme spolu krátko niečo cez 2 mesiace,ale neviem kvôli tomuto spávať. Povedala som mu,že nechcem byť jeho milenka,tvrdí,že nie som,len to nie je jednoduché opustiť syna ktorého vychováva 5 rokov a len tak odísť. Chodíme spolu do spoločnosti,poznám jeho kamarátov aj oni mňa vedia aký máme vzťah, chodíme sa zabávať,ale ja mám pocit,že na potrebuje len ako milenku. chcela som to už ukončiť viac krát,ale nedokážem to,mám ho veľmi rada a nechcem prísť o neho ale tiež nedokážem žiť s pocitom,že sa každý večer vracia do bytu k inej žene... Bol už niekto v takejto situácii alebo zažil niečo podobné ? budem rada ak napíšete svoj názor. ďakuejm

Magy

dievcatko28 - bohuzial, s tym co tu napisala vacsina, sa da len suhlasit. ziadas nieco, co ti ten muz dat nemoze. si s nim 2 mesiace aj s odretymi usami a uz chces, aby zmenil to, co budoval alebo robil cele roky. uprimne - nie si normalna.

muc

o syna sa starat moze aj bez toho, aby byval s nou. chlapcovi toto jednoducho vyhovuje. ale raz bude musie´t svoju situaciu riesit, ked byvala si donesie svojho noveho a jeho ako tretieho tam uz nestrpia. no mozno vtedy nebude mat hamby a nasuka sa k tebe do tvojho bytu...

..a este by mozno bolo zaujimave vediet dovod ich rozvodu...

Laurina22

Ja som milenka bola a sice viem,ako sa citis a viem aj,ze ho urcite milujes ale odid od neho.

Ukonci to prva ty pretoze nakoniec budes ty posliapana odhodena handra.

Zozbieraj este kusok svojej hrdosti a odid.

Tu sa neoplati pocuat srdce budes sa z toho spamatavat velmi dlho.

-----------------------------------------

A aj tak viem,ze to neurobis.

Vela stastia,malo slz a prebdenych noci ked ta po par mesiacoch odkopne.

čerešňa

Toto je buď zase jedna z vymyslených tém, alebo dievčine, ktorá ju písala bude potrebné aplikovať konskú dávku vakcíny proti naivite.

dana660xz

je podla mna velmi nepravdepodobne ze by si bola viac nez milenka. ked si mu uverila tie drísty ako ze je s nou len kvoli dietatu tak si zaklop na celo.

opica

a ty veris tym kalerabom, co ti hovori, o tom, ako je snou len kvoli synovi, ako cez vikendy spi, ako chodi do roboty, ked ona pride z roboty?
tak nic v tlom, bud mas 20 rokov, alebo si taka naivna...

ten vztah nikdy k nicomu nebude viest..

kafe

Takéto čosi zažilo tisíce a tisíce žien. A ako vidím, ešte aj zažívať budú. Ten chlap nikdy od svojej manželky neodíde. Je jedno či kvôli dieťaťu alebo kvôli svojej žene, ktorú má svojím spôsobom rád (a to si píš, že mu neni ľahostajná). A ty budeš vždy len tá druhá, na sex, pobavenie, relax.. ale až po tom ako je jeho rodinka na poriadku.